Blackberry Z30 Black

Blackberry Z30 Black

Cena:
2452 Kč

nebo

    OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:
    Středa 23.01.2019

  • Kód: Blackberry Z30 Black EU
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: Blackberry

POPIS

 BlackBerry Z30 - QWERTZ

Společnost BlackBerry představuje novou generaci smartphonů Blackberry. Tentokrát novinka nese jméno BlackBerry Z30. Model Z30 je nástupce velmi populárního modelu Z10. Stejně jako předchozí model zajume elegantním, jednoduchým zpracováním a kvalitním hardwarovým zpracováním. BlackBerry Z30 nabízí kapacitní Super AMOLED displej o úhlopříčce 5 palců, který je schopen zobrazit váš multimediální obsah v HD rozlišení 720 × 1280. U displeje je také nechybí funkce Multitouch, pro ovládání více prsty nebo ochranné tvrzené sklíčko Gorilla Glass 2. Model Z30 nabízí také dostatečnou paměť pro uživatelská data. Interní paměť telefonu je 16GB s možností rozšíření pomocí microSDHC paměťových karet až do velikosti 32GB.  

Z multimediálních funkcí je největším lákadlem integrovaný digitální fotoaparát o rozlišení 8MPx, který uživateli nabízí LED diodový blesk, autofocus, stabilizaci obrazu nebo Geo-tagging. BlackBerry Z30 dokáže také díky fotoaparátu dokáže zaznamenat FullHD videa v rozlišení 1920 × 1080. Přední strana byla taktéž vybavena kamerkou o rozlišení 2MPx, kterou využijete zejména při videohovorech se svými blízkými. BlackBerry Z30 je poháněn dvoujádrovým procesorem Qualcomm MSM8960T o frekvenci 2 x 1,7GHz a operační pamětí 2GB RAM. Tyto dva faktory zaručují plynulý chod aplikací a celkově operačního systému.  

Operační systém v telefonu je OS Blackberry 10, který nabízí mnoho funkcí či v základu předinstalovaných aplikací. Nabízí například základní předem nainstalované aplikace jako jsou email klient pro rychlé čtení emailů, Mapy pro rychlou navigaci nebo BB Store pro stažení až 70.000 dalčích aplikací dle vašeho přání. Nechybí zde také rychlé datové přenosy, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot až pro 5 zařízení, GPRS, EDGE, BlueTooth v4.0 a pro synchronizaci s PC lze využít microUSB konektor. Aktivní posluchači hudby ocení audio konektor 3,5mm, díky kterému mohou připojit svá oblíbená sluchátka. O celkovou výdrž telefonu se stará Li-Ion akumulátor s kapacitou 2 880mAh, který by měl dle výrobce zajistit až 390 hodin v pohotovostním režimu a až 1450 minut hovoru.

DISTRIBUCE: EU