Huawei P Smart Plus Dual sim Black

Huawei P Smart Plus Dual sim Black

Cena:
5926 Kč

nebo

    OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:

  • Kód: Huawei P Smart Plus Dual sim Bla
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: HUAWEI

POPIS

Huawei P Smart Plus Dual sim Black

HUAWEI P Smart Plus nabízí výběr ze dvou barevných modelů Black a Iris Purple. Užívejte si je na pohled i na dotek díky krásným barevným odstínům v zadní skleněné a prostřední kovové části. 6,3 palce FHD+ (2 340x1 080) displej umožní široký pohled na svět, a přesto skvěle padne do kapsy.

Image result for p smart plus
4 Fotoaparáty
Díky specializovaným AI fotoaparátům o rozlišení 24 MPx + 2 MPx vpředu a 16 MPx + 2 MPx na zadní straně dokáže HUAWEI P Smart Plus zaručit pohlcující snímky bez jakéhokoliv šumu a s bokeh efekty.
Čelní duální fotoaparát s rozlišením 24 MPx + 2 MPx dokáže přesně číst informace o hloubce snímaného prostředí a i těch nejmenších detailech a zkrášlí vaše snímky díky pokročilým algoritmům, aby byly maximálně přirozené a přesto poutavé. Rozpoznávání scenérie navíc dokáže upravit okolní prostředí, aby na selfie vynikla vaše skutečná krása.      
Zadní fotoaparáty o rozlišení 16 MPx +2 MPx se šířkou clony f/2.2 vytváří profesionální a přirozené bokeh efekty snímků. S podporou AI algoritmů, které se učily na více než 100 milionech snímcích, dokáže HUAWEI P Smart Plus rozpoznávat 22 kategorií ve více než 500 různých scénách a optimalizovat fotografie pro perfektní výsledek. Snadno tak zachytíte skutečnou krásu okolního světa. 
Image result for p smart plus camera
 
HDR Pro
Pokročilá funkce HDR Pro na úrovni hardware umožňuje telefonu HUAWEI P Smart Plus pořizovat perfektně vyvážené fotografie a videa s náhledem v reálném čase i v přímém slunečním světle. *HDR Pro funkce je dostupná pouze na čelním fotoaparátu.   
 
Qmoji
Funkce 3D Qmoji, poháněná umělou inteligencí, dokáže rozpoznávat a animovat vaši vlastní mimiku, pohyby i hlas a vytvářet tak personalizované Qmoji GIFy a videa, aby bylo chatování ještě zábavnější.
 
Image result for p smart plus Qmoji
 
Slow Motion
S funkcí 16x Super Slow Motion zachytíte každou nezapomenutelnou chvíli a proměníte mizivý okamžik v akční VIDEO s frekvencí 480 snímků za sekundu.  
 
Procesor Kirin 710
Procesor Kirin 710 12 nm technologie čipsetu Kirin 710 umožňuje telefonu HUAWEI P Smart Plus nabízet hladkou odezvu, AI fotografické funkce a pohlcující zážitek z mobilních her současně s nezávislými ISP a DSP.
AI herní výbava v kombinaci s GPU Turbo technologií dokáže z HUAWEI P Smart Plus uvolnit veškerý výpočetní výkon ve zlomku sekundy a zajistí tak rychlou odezvu systému. Hladký přechod mezi 4G a Wi-Fi sítí zaručí bezchybný zážitek i při vyšší odezvě samotné sítě. 
 
Umělá inteligence 
Umělá inteligence je tu, aby ti pomohla s organizací snímků. Dokáže je třídit podle data, vyfocené osoby a dokonce i objektu na fotografii. Chytrá organizace a vyhledávání pomocí AI umožní najít správnou fotografii levou zadní.  
Adaptivní konektivita, řízená umělou inteligencí se dokáže přizpůsobit aktuálním podmínkám, abyste byli neustále ve spojení. Mód Výtah rychle zachytí 4G signál a optimalizuje propustnost sítě.
Díky analytickým schopnostem a funkci potlačení okolního šumu poháněnou umělou inteligencí budou i méně hlasité hovory dobře slyšitelné a hlučné telefonáty přeměněny na čisté, zvukově kvalitní konverzace.  

Specifikace:

Operační systém 
Android 8.1
 
Paměť
Možnost paměťové karty 
Paměť RAM 4 GB
Uživatelská paměť 64 GB 
 
Displej
Rozlišení displeje 2340 x 1080
Velikost displeje 6.3" 
Počet barev 16mil barev 
 
Rozměry a hmotnost
Výška 157.6 mm 
Šířka 75.2 mm 
Hloubka 6.7 mm 
Hmotnost 169 g 
 
Fotoaparát
Rozlišení fotoaparátu 24 + 2 Mpix 
Automatické ostření 
Vestavěný blesk 
HD video 
Přední kamera 16 + 2 Mpix
 
Další funkce a vlastnosti
Přehrávání MP3 
Jack 3,5 
Snímač otisků prstů 
USB On-The-Go 
 
Baterie
Typ baterie vestavěná 
Kapacita baterie 3340 mAh 
 
Procesor
Frekvence 2.2 GHz 
Počet jader  8 
 
Dual SIM 
Akcelerometr (G-senzor) 
 
Datové funkce
GPS modul 
WiFi 
Bluetooth 
LTE 

Distribuce EU