Fitbit Versa Smartwatch Lavender Woven

Fitbit Versa Smartwatch Lavender Woven

Cena:
4520 Kč

nebo
  • Dostupné: skladem
  • Kód: Fitbit Versa Smartwatch Lavender
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: Fitbit

POPIS

Fitbit Versa Smartwatch Lavender Woven
 
Klasická Fitbit Versa je vyrobena z pružného materiálu odolného materiálu, který je podobný tomu používanému u mnoha sportovních hodinek, a obsahuje hliníkové hodinky a přezku. Tkaný pás je vyroben z pohodlného polyesteru a obsahuje hliníkové pouzdro a sponu.
 
Tepová frekvence
Stejně jako všechny technologie sledování tepové frekvence je přesnost ovlivněna fyziologií, umístěním zařízení a různými pohyby. Další informace o opotřebení během tréninku.
 
Požadavky na životní prostředí
Provozní teplota: -4 ° až 140 ° F
Maximální provozní nadmořská výška: 28 000 stop
 
Synchronizace
Fitbit Versa se automaticky a bezdrátově synchronizuje do počítačů a 200 nejvýznamnějších zařízení iOS, Android a Windows pomocí bezdrátové technologie Bluetooth LE.
 
Rozsah synchronizace: až 30 stop
Některé funkce, jako jsou oznámení o smartphonech, mohou vyžadovat systém Android 5.0+. Zkontrolujte kompatibilitu zařízení.
Synchronizace vyžaduje rozhraní Bluetooth LE a připojení k Internetu. Počítače se systémem Windows 10, které nemají rozhraní Bluetooth LE, budou potřebovat bezdrátovou synchronizační klíč pro synchronizaci.
Synchronizace s operačními systémy Mac OS X 10.6 a vyšším, iPhone 4S a novější, iPad 3 a vyšší, Android 4.3 a novější a Windows 10.
Ovládání hudby přes Bluetooth Classic v zařízeních Android a Windows. Ovládání hudby přes rozhraní Bluetooth LE na zařízeních se systémem iOS.
 
Specifikace:
 
Senzory a komponenty
Tříosý akcelerometr
3osý gyroskop
Optický monitor srdeční frekvence
Výškoměr
Snímač okolního světla
Vibrační motor
WiFi anténa (802,11 b / g / n)
Snímač SpO2
 
Displej
Dotyková obrazovka
Barevný LCD
 
Baterie a napájení
Fitbit Versa má životnost baterií 4 a více dní. Životnost baterie a nabíjecí cykly se liší podle použití, nastavení a dalších faktorů. skutečné výsledky se budou lišit. Doporučujeme nabíjet hodinky každých pár dní, abyste se ujistili, že jste vždy sledováni.
 
Typ baterie Lithium-polymer
Doba nabíjení (0-100%) 2 hod
Rozhlasový vysílač  Bluetooth 4.0
 
Paměť
Uloží 7 dní podrobných pohybových dat - minutu po minutě
Ušetří denní součty za posledních 30 dní
Uchovává údaje o srdeční frekvenci v intervalech 1 sekundy během sledování cvičení a v 5-ti sekundových intervalech
 
Voděodolnost
Fitbit Versa je vodotěsná na 50 metrů. Po koupání nebo získání pásky mokré doporučujeme vyschnout pásek, protože stejně jako u každého nositelného zařízení je pro kůži nejlepší, pokud je pásek čistý a suchý. Nedoporučujeme nosit Versa ve vířivce nebo sauně. Další podrobnosti najdete na stránce www.fitbit.com/productcare.
 
Distribuce EU


OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:
Úterý 28.05.2019