Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621

Huawei Band 2 Pro Black

Huawei Band 2 Pro Black

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Huawei Band 2 Pro Black

Díky chytrému fitness náramku Huawei Band 2 Pro získáte osobního trenéra, kterého budete mít po ruce každý den. Nejen, že zaznamená všechna potřebná tréninková data, která budete moci sledovat pohodlně i na svém smartphonu, ale upozorní vás i na příchozí zprávy a telefonní hovory. K tomu všemu nabízí stylový a voděodolný design s integrovanou GPS v několika barevných provedeních.

Pohodlný a stylový
Konstrukce z nerezové oceli, pohodlný silikonový řemínek. To je základ chytrého fitness náramku, který svým designem a trojicí barevných provedení odpovídá aktuálním módním trendům. Je jen na vás, který z nich si vyberete.
 
Voděodolné provedení
Chodíte plavat? Trénujete za jakéhokoliv počasí? Skvělá zpráva! Band 2 Pro je voděodolný, takže vám může dělat společnost ve vlhkém prostředí i v bazénu.
 
GPS pro lepší přehled
Díky vestavěnému GPS senzoru budete mít vždy podrobná data o svém tréninku. Zaznamená do map každou cestu, kterou projedete na kole i každou proběhnutou zatáčku.
 
Váš osobní trenér
Band 2 Pro je efektivním pomocníkem, který bude mít vaše cvičení pod kontrolou. Nejen, že poctivě zaznamená všechna tréninková data, ale dokáže je i analyzovat a pomoci vám vytvořit efektivní tréninkový plán.
 
Správné dýchání 
Začněte od píky a naučte se správně dýchat. Tento fitness náramek vám s tím pomůže. Řiďte se dle jeho instrukcí a brzy zjistíte, že se cítíte mnohem lépe, dosahujete lepších výsledků a dokážete i relaxovat.
 
Poslouchejte svoje srdce
Celodenní monitorování tepové frekvence je další vychytávkou, kterou se tento náramek může pochlubit. Díky němu budete mít pod kontrolou svou kondici a zefektivníte svůj trénink.
 
Upozorní na příchozí zprávy a hovory
Nechte svůj smartphone v klidu v kapse. Díky perfektnímu spárování s telefonem budete o příchozích hovorech a zprávách informování prostřednictvím náramku.
 
Vyladí váš běh
Band 2 Pro je kouč se vším všudy. Disponuje systémem Firstbeat, který vám na základě vašeho běžeckého stylu dokáže přizpůsobit celý trénink tak, aby přesně odpovídal vašim možnostem a potřebám.
 
Bdí nad vámi ve dne v noci
Důvěřujte svému náramku a svěřte mu dohled nad vaším každodenním režimem. Band 2 Pro nad vámi bude bdít i během noci. Monitoruje váš spánek a poskytne vám cenné informace o jeho kvalitě.

Specifikace:

Výrobce
Huawei 
 
Vlastnosti
Podporovaný OS Android + iOS 
S displejem
Velikost Univerzální 
 
Další funkce 
Bluetooth
Zobrazení času
Snímač tepu
Voděodolnost
Krokoměr
Monitorování spánku

Distribuce EU