Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621
0 ks
0 Kč

Xiaomi Amazfit Verge White

Xiaomi Amazfit Verge White

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Xiaomi Amazfit Verge White

Oblíbený výrobce Xiaomi rozšiřuje svoje portfólio chytrých hodinek o zajímavý produkt s označením Amazfit Verge, který nabídne vše, co by správný kus nositelné elektroniky měl mít. Na první pohled upoutá 1,3palcový kruhovým displejem s technologií AMOLED, která hodinkám dodá sytý a čitelný obraz i na přímém slunci. Obrazovka je ukrytá pod tvrzeným sklem Gorilla Glass 3 a zasazená do stylového polykarbonátového těla s vodotěsnou a prachuvzdornou úpravou, takže se s hodinkami nemusíte obávat deště ani sprchování. Lákavou funkcí je možnost telefonování, přičemž stačí mít telefon připojený skrz Bluetooth a v dosahu 10 metrů. Samozřejmostí je přesné měření vaší aktivity, snímání tepové frekvence a zásluhou GPS i přesné lokace. Třešničku na dortu tvoří výborná pětidenní výdrž na jedno nabití.

Displej čitelný vždy a všude
Dominantou hodinek je 1,3palcový displej s jemným rozlišením, který se chlubí zobrazovací technologií AMOLED. Ta propůjčuje displeji dokonale syté barvy, široký rozsah jasu a kontrastu a zejména vyniká na přímém slunci, kde neztrácí svoji čitelnost.
 
Telefon na vašem zápěstí
Xiaomi Amazfit Verge se nezaleknou ani futuristického telefonování přímo ze zápěstí. Po spárování s chytrým mobilním telefonem s operačním systémem Android se vám na displej hodinek zobrazí všechny příchozí telefonáty, které můžete díky zabudovanému mikrofonu s reproduktorem ihned vyřídit.
 
Notifikace jako na dlani
Kromě hovorů vás hodinky upozorní i na celou řadu dalších událostí ve spárovaném telefonu, jako jsou SMS zprávy, události v kalendáři, novinky na sociálních sítích a mnohé další. Na displeji si samozřejmě můžete přečíst i jejich obsah. Kdykoli se chcete podívat, jestli vám něco neuteklo, stačí zvednout zápěstí.
 
Pro dokonalý přehled o vaší aktivitě
Hodinky pomocí inteligentních snímačů a algoritmů zaznamenávají a monitorují celkem 11 různých sportovních aktivit. Nezáleží na tom, jestli při cestě z práce nasadíte rychlejší chůzi, jestli běháte v terénu, lyžujete, hrajete tenis, fotbal nebo např. jezdíte na kole. Jisté je to, že o svém sportovním vyžití budete mít dokonalý přehled. A to i díky vestavěné GPS+GLONASS.
 
Vyšší přesnost měření
Aby se k vám dostaly takové výsledky sportování, na které se můžete spolehnout, vývojáři se zaměřili na zpřesnění senzorů a měřících algoritmů. Například snímač srdečního rytmu nyní využívá novou generaci optického měření, jež zaručí efektivní zaznamenávání tepu po celý den.
 
Skvělá výdrž
Přestože hodinky oplývají celou řadou chytrých funkcí, dovedou díky chytrému nakládání s energií při běžném používání vydržet až 5 dní na jedno nabití. Namísto každodenního nabíjení si tak všechny jejich výhody můžete naplno užívat několik dnů v kuse.
 
Stylový a praktický design
Hodinky díky kulatému ciferníku a pohodlnému pásku padnou na každou ruku. Aby jejich design padl i k vaší osobnosti či oblečení, máte na výběr ze tří barevných variant, které dovedou skvěle podtrhnout dostupné ciferníky. Zvolit si můžete mezi několika elegantními ručičkovými, tak i sportovními digitálními.
 
Vyspělý operační systém
Na hodinkách naleznete vyladěný operační systém Amazfit OS, jehož základy stojí na oblíbeném Androidu. Podporuje snadné, intuitivní ovládání, přesné měření údajů ze všech senzorů, velkou výdrž na baterii a v neposlední řade skvěle spolupracuje s chytrými telefony, takže všechny údaje vidíte v přehledné formě připravené k okamžitému sdílení.

Specifikace:

Vlastnosti
Výrobce Xiaomi 
Typ displeje AMOLED 
Úhlopříčka displeje 1.3 palce 
Frekvence procesoru 1.2 GHz 
Velikost uložiště 4 GB 
Hmotnost 46 g 
Voděodolnost a prachuvzdornost
 
Funkce
GPS
GLONASS
Gyroskop
Akcelerometr
Snímač tepové frekvence
Vestavěný mikrofon
Snímač okolního osvětlení
Zabudovaný reproduktor
Budík a připomínky
Senzor intenzity osvětlení
Krokoměr
Barometr

Distribuce EU