Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621
0 ks
0 Kč

Xiaomi Mi Air Purifier 2S White

Xiaomi Mi Air Purifier 2S White

Cena:
3816 Kč
DMC : 4579 Kč ⓘ

nebo
  • Dostupné: skladem
  • Kód: Xiaomi Mi Air Purifier 2S White
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: Xiaomi

POPIS

Xiaomi Mi Air Purifier 2S White

Každý z nás touží po čistém vzduchu v místnosti, ve které trávíme velké množství času. Právě proto vyvinula značka Xiaomi vysoce účinnou čističku vzduchu s nepřehlédnutelným designem. Její kompaktní tělo v sobě ukrývá laserový senzor, jenž dokáže rozpoznat i ty nejmenší částice, a 360° filtr, který je složen ze tří vrstev a stará se o perfektní čistotu vzduchu. Zařízení je nejen vysoce elegantní, ale díky promyšlenému designu disponuje tou nejlepší cirkulací vzduchu. Čistička je vysoce úsporná a o jejím provozu nebudete téměř vědět.

Image result for Xiaomi Mi Air Purifier 2S White display
 
Překvapivě výkonný a přesný
I přes svou kompaktní velikost se může čistička pochlubit vysokým výkonem, který se stará o ten nejčistší vzduch v jakékoli místnosti. Uvnitř se ukrývá laserový senzor, který je maximálně přesný a dokáže rozpoznat i mikroskopické částice. Díky tomu získáte přesné údaje o kvalitě svého vzduchu.
 
Vrstvený filtr pro tu nejlepší čistotu
Součástí přístroje je 360° válcový filtr se třemi vrstvami, který produkuje ty nejlepší výsledky. První vrstva má na starosti velké částice, jako jsou chlupy či vlasy. Následující vrstva zachytává bakterie a částice drobnější. Poslední vrstva se pak stará o škodlivé látky a vstřebává nepříjemný zápach.
 
Praktická konstrukce
Čistička je vyvinuta tak, aby pracovala co nejefektivněji. I proto je její konstrukce zhotovena ve tvaru věže, neboť tak dokáže nejlépe využívat prostoru těla a dosáhnout perfektních výsledků. 943 vstupních otvorů nabízí dostatečný prostor pro přívod vzduchu a vytváří jeho optimální cirkulaci.
Image result for Xiaomi Mi Air Purifier 2S White photo
 
 
Všechny důležité informace na jednom místě
Na přístroji naleznete šikovný OLED displej, který přesně zobrazuje všechny potřebné informace jako teplotu, vlhkost či koncentraci částic v místnosti. Vidíte na něm, jestli jste připojeni k Wi-Fi, nebo jaký režim je na přístroji zrovna nastavený. Zařízení je navíc vybaveno světelným senzorem, díky němuž se automaticky nastaví optimální jas displeje.
 
Nezbytná elegance
Přístroj vás nadchne i svým moderním designem. Je totiž nejen vysoce účinný, ale také elegantní a moderní. Hodí se do každého interiéru a svým provozem vás nebude rušit – je totiž maximálně tichý a taktéž úsporný z hlediska spotřebované energie.
 

Specifikace:

Výrobce
Xiaomi 
 
Vlastnosti
Příkon 29 W 
Vzduchový výkon 310 m3/h 
Doporučený prostor 37 m3 
Barva bílá 
 
Rozměry a hmotnost
Rozměry (VxŠxH) 52 x 24 x 24 cm 
Hmotnost 4.5 kg 
 
Funkce
Typ filtru 360° třívrstvý 
Indikátor výměny filtru
Prachový filtr
Uhlíkový filtr

Distribuce EU


OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:
Středa 11.12.2019