Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621
0 ks
0 Kč

XIAOMI Xiaomi Mi Air Purifier 2H White

XIAOMI Xiaomi Mi Air Purifier 2H White

Cena:
3137 Kč
DMC : 3764 Kč ⓘ
Množstvo:  
  


  • Dostupné: skladem
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: Xiaomi

POPIS

Xiaomi Mi Air Purifier 2H

Čistý vzduch = zdravá domácnost! Zajistěte tento komfort i vaší domácnosti, s čističkou vzduchu Mi Air Purifier 2H.

Její speciálně navržený filtr dokáže efektivně zachycovat většinu běžného i netypického znečištění vzduchu ať už jde o prach nebo třeba různé chemikálie.

  • Automatické řízení
  • Režim maximálního i tichého chodu
  • Dokonalý přehled prostřednictvím aplikace ve vašem smartphonu

Úsporná a tichá
Tato čistička vzduchu je vhodná do místností o výměře 18 až 31 m2, zpracovává vzduch tempem 260 m³/h (CADR). A jak tento prostor rychle vyčistí? Bleskurychle – netrvá ji to déle než 20 minut. Navíc je velmi úsporná a tichá. Ani v noci se není třeba obávat hluku při chodu čističky. Při nočním režimu je provoz ztišen až na 33dB, přičemž maximální výkon je spojen s 66dB emisí hluku.

Bojuje s nečistotami
Srdcem čističky je uhlíkový filtr, který bojuje proti nejrůznějším částečkám ve vzduchu. Efektivně odstraňuje až 99% nečistot, jako jsou alergeny, prach, pyl, cigaretový kouř a další. Filtr je dobré vyměnit 1x za 3 až 6 měsíců. Na to vy ale myslet nemusíte, čistička se sama připomene, až bude výměna potřeba.

Vyčistí vzduch dokonale
Čistička do svého filtru dokáže polapit vzduch ze všech směrů, přičemž čistý pak stoupá vzhůru. Za pomocí senzoru kvality vzduchu, který měří koncentraci PM 2,5 částic, teplotu a vlhkost ve ovzduší, na základě čehože dokáže automaticky řídit intenzitu filtrace.


OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:
Středa 08.04.2020