Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621
0 ks
0 Kč

AEG 9000 Washing Machine and Dryer L9WBA61BC

AEG 9000 Washing Machine and Dryer L9WBA61BC

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

AEG L9WBA61BC

Inteligentní pračka se sušičkou ÖKOKombi
Volně stojící inteligentní plněná pračka se sušičkou AEG L9WBA61BC v bílé barvě se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Pračka je šetrná k hedvábným a jemným tkaninám. Programy smart pračky můžete spustit také pomocí mobilního zařízení a aplikace "My AEG" dálku prostřednictvím Wi-Fi. Inteligentní pračka se sušičkou ÖKOKombi luxusní a jemné tkaniny dokonale vypere a zanechá v perfektrnom stavu a přitom mine o 40% méně energie a vody. Na jedno naplnění vypere až 10 kg a vysuší 6 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování dosahují 1600 ot./min. Pračka se sušičkou je vybavena tepelným čerpadlem a technologií SensiDry®.

  •     Programy: bavlna, bavlna úsporný, syntetika, Non Stop 3h / 3kg, jemné prádlo, hedvábí, Wool / Handwash, sportovní prádlo, Down Jackets, Denim, Sportwear, Steam, Steam Cashmere, máchání (otáčky), odstředění, odčerpání, protialergický, Machine Clean, Bedlinen, mikrovlákno, Towels, flys, pracovní oblečení, tmavé prádlo, dětská prádlo

Pod kontrolou s pomocí aplikace "My AEG Care"
Praktická smart pračka se sušičkou splní vaše očekávání moderního spotřebiče, kromě toho, že účinně ošetří vaše prádlo při nízké spotřebě vody, energie a pracího prostředku umožňuje její ovládání, spuštění a kontrolování stavu pracího cyklu pomocí připojení přes Wi-Fi dálku prostřednictvím mobilního zařízení. Můžete také přijímat oznámení a monitorovat vaši inteligentní pračku se sušičkou ať jste kdekoli. Stačí když si stáhnete a nainstalujete aplikaci "MY AEG Care" a můžete využívat výhod ovládání na dálku.

Jemná péče
Technologie DualSense přizpůsobuje teplotu a pohyb bubnu různým druhům tkanin. Nabízí tak program šitý na míru pro danou prádlo. Praní při nižší teplotě a regulovaném pohybu bubnu umožňují jemnější praní a sušení jakékoliv prádla v jednom cyklu.

Technologie ProSense
Moderní technologie ProSense automaticky změří množství náplně bubnu a přizpůsobí program praní nebo sušení. Přispívá k šetrným a ekologickým cyklem. Šetří čas i energii a vodu bez ohledu na to, zda je buben plný nebo ne. Praní i sušení bude efektivně ke oblečení, ale také k spotřebě energií.

Prádlo připraveno již za 3 hodiny
Program NonStop 3h / 3kg dokáže prádlo (3kg) vyprat a vysušit již za 3 hodiny. Stačí si vybrat cyklus a vaše oblečení budete mít opět připravené k nošení. Komfortní způsob ošetření prádla spustí cyklus, který končí i začíná suchou prádlem.
 


Kapacita praní (kg) 10
Kapacita sušičky (kg) 6
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1600
Zbytková vlhkost (%) 44
Funkce zap./vyp., start/pauza, Mode
Displej zobrazuje TFT display
Technologie praní Eco ventil
Materiál nádrže Carboran
Příkon (W) 2200
Energie Energy supply
Značka AEG
Model L9WBA61BC
Účinnost praní A
Spotřeba energie při praní (kWh) 0.9
Spotřeba energie při praní a sušení (kWh) 4.07
Odhadovaná roční spotřeba (kWh) 180
Odhadovaná roční spotřeba praní a sušení (kWh) 814
Spotřeba vody (l) 77
Roční spotřeba vody při praní (l) 15000
Roční spotřeba vody při praní a sušení (l) 15400
Spotřeba vody - bavlna 60°C (l) 75
Čas praní - bavlna 60°C (min) 0
Praní a sušení, bavlna 60, suché do skříně (min.) 0
Hlučnost při praní dB(A) 49
Hlučnost odstřeďování dB(A) 75
Hlučnost při sušení dB(A) 66
Rozměry a instalace Rozměry
Výška (mm) 870
Šířka (mm) 600
Hloubka (mm) 630
Hloubka (mm) s přesahy (vč. dvířek, desky ap.) 660
Výška balení (mm) 915
Šířka balení (mm) 640
Hloubka balení (mm) 710
Čistá hmotnost (kg) 97.5