Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621
0 ks
0 Kč

AEG AbsoluteCare T8DBG68WC

AEG AbsoluteCare T8DBG68WC

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

AEG AbsoluteCare T8DBG68WC

Pokud často perete a chcete si ušetřit čas i práci, pak je sušička určitě dobrou volbou. Tento volně stojící model vám nabídne velkou kapacitu, přehledný LCD displej a jedinečný systém AbsoluteCare, který se s několika programy postará o jakýkoli druh tkaniny. Díky technologii AEG SensiDry stačí této sušičce pro odstranění vlhkosti jen poloviční teplota oproti běžným bubnovým modelům, což je úsporné a šetrné k oblečení. Přitom se doba sušení nijak neprodlouží. Technologie ProSense využívá sofistikované snímače vlhkosti a teploty pro okamžitou úpravu délky sušení a spotřebu energie. Další předností je filtrační systém ÖKOFlow obsahující oproti běžným modelům pouze jeden filtr, který je maximálně účinný, snadno přístupný a dobře se čistí. Díky tomu je sušení opravdu úsporné.

Systém AbsoluteCare
Sušičce můžete bez obav svěřit cokoli - funkční oblečení, vlnu, hedvábí aj. Systém AbsoluteCare se o vše postará díky několika programům, které jsou speciálně přizpůsobené téměř pro všechny druhy materiálů.

Technologie AEG SensiDry šetří nejen energii
Díky technologii AEG SensiDry stačí této sušičce pro odstranění vlhkosti z tkanin jen poloviční teplota oproti běžné bubnové sušičce. To vše bez jakéhokoli zbytečného prodloužení doby sušení. Další výhodou je, že oblečení není vystaveno nadměrným teplotám a déle si udrží svůj vzhled a kvalitu.

Technologie ProSense
Technologie ProSense používá sofistikované snímače vlhkosti a teploty pro dokonale flexibilní úpravu délky sušení a spotřeby energie, a to u jakkoli velké náplně. Právě proto je její velkou předností znatelná úspora času a již zmíněné energie. Vaše oblečení během sušení získá tu nejlepší péči.

Filtrační systém ÖKOFlow
Klasická sušička má několik filtrů. Platí nepsané pravidlo, že pokud je všechny pečlivě nevyčistíte, pak se zvýší spotřeba energie. Tento model má integrovaný filtrační systém ÖKOFlow obsahující jeden jediný filtr, který je extrémně účinný, snadno přístupný a dobře se čistí. Sušení je tedy celkově velmi úsporné.

Efektivní kratší sušicí programy
Vylepšený design s důmyslnou cirkulací vzduchu zajistí rychlejší a účinnější sušení, než mohou nabídnout běžné sušičky s tepelným čerpadlem. Na perfektní výsledky se můžete spolehnout i při použití kratších sušicích programů.
 


Konstrukce
 Typ volně stojící
 Provedení sušičky kondenzační
Objemové vlastnosti
Kapacita prádla pro sušení 8 kg
Spotřeba
 Spotřeba energie při sušení 1,12 kWh
Energetická třída A+++
Odhadovaná roční spotřeba energie 177 kWh
 Odhadované náklady sušení za 1 rok 637 Kč
 Odhadované náklady sušení za 5 let 3186 Kč
 Odhadované náklady sušení za 10 let 6372 Kč
Programy/funkce
Odložený start Ano
 Zvukový signál Ano
Displej ano
 Počet programů 10
 Pára Ne
Program pro alergiky Ne
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Nezařazeno
 Vnitřní osvětlení bubnu Ne
Hlučnost při sušení 65 dB
Možnost odvodu kondenzátu Ano
Úzká Ne
 Profesionální výrobek Ne
 Značka kvality dTest Ne
Rozměry výrobku
 Šířka výrobku 59,6 cm
 Výška výrobku 85 cm
 Hloubka výrobku 63,8 cm
 Hmotnost výrobku 59,46 kg
Rozměry balení
 Šířka balení 64 cm
 Výška balení 90 cm
 Hloubka balení 71 cm
 Hmotnost balení 62 kg