Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621
0 ks
0 Kč

AEG HKB75540NB

AEG HKB75540NB

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

AEG HKB75540NB

Elegantní pomocník
Při vaření nejde jen o přípravu jídla, jde o rituál plný barev, chutí a zábavy. S plynovou varnou deskou u AEG HKB75540NB na skleněném povrchu si můžete v pohodlí domova připravit oblíbené jídla s využitím nových technologií. Tak bude vaření nejen kvalitní a efektivní, ale i maximálně bezpečné. Příprava pokrmů na této varné desce bude maximálně efektivní a pohodlná.

Varná deska se postará o odsavač par
Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení. V případě, že preferujete raději manuální ovládání, máte ho samozřejmě stále k dispozici.

Komfortní ovládání s LED kontrolkami
Varná deska vyniká mimořádně jednoduchým a pohodlným ovládáním, které zvládne opravdu každý. Dodatečný prostor kolem ovladačů a ergonomické umístění byly důsledně navrženy tak, aby bylo zajištěno co nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejpřesnější ovládání plamene. Kontrolka vám napoví, zda je hořák zapnutý nebo vypnutý, kontrolka zbytkového tepla vám naopak ukáže, zda jsou podpory hrnců po použití stále horké. Navíc je vybavena "bzučákem", který vás upozorní na to, zda je otočný knoflík zapnutý příliš dlouho. Nemusíte se už obávat, pokud necháte plyn zapnutý příliš dlouho. Praktické nastavitelné minutky vám pomohou usnadnit vaření na vaší varné desce. Můžete je použít pro načasování vaření nebo i na marinování masa nebo kynutí těsta.

Varné zóny
Varná deska disponuje 5 varnými zónami s různým průměrem a výkonem. Hořáky jsou vybaveny 3 litinovými ochrannými mřížkami. Jsou integrovány do elektrického zapalování a poskytují maximální bezpečnost při vaření. Vybaveny jsou užitečnou termoelektrickou pojistkou, která uzavře přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene. Praktický Wok hořák uprostřed je navržen tak, aby vám poskytl silnější plamen, na kterém si jednoduše v pohodlí vaší kuchyně uvaříte asijské speciality.

  •     Levá přední zóna - výkon / průměr: 2000 W / 80 mm
  •     Levá zadní zóna - výkon / průměr: 2000 W / 80 mm
  •     Pravá přední zóna - výkon / průměr: 1000 W / 65 mm
  •     Pravá zadní zóna - výkon / průměr: 2000 W / 80 mm

Stylové provedení
Štíhlý profil a elegantní styl zajistí plynulé začlenění do vaší kuchyně a dokonalé splnění vašich kuchařských potřeb. Stylové provedení na skle zvládnete čistit běžnými čisticími prostředky.
 


Fyzické vlastnosti a barva
Barva: černá
Šířka: 74 cm
Výška: 4,5 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 17,2 Kg
Varná deska
Typ varné desky: Plynová
Varné zóny
Počet hořáků/varných zón: 5
Pojistka hořáků: Ano
Malý hořák (počet): 1
Standardní hořák (počet): 3
Velký hořák (počet): 1
Vzhled
Typ horního povrchu: Sklokeramika-Plyn
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ne
Energetické údaje
Napájení: 220-240
Další parametry
Elektrické zapalování: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne