Zákaznícka linka: ‎+420 311 440 747
0 ks
0 Kč

BRAUN Oral-B PRO 6200 SmartSeries

BRAUN Oral-B PRO 6200 SmartSeries

Cena:
2689 Kč
DMC : 3227 Kč ⓘ
Množstvo:  
  


  • Dostupné: skladem
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: Braun

POPIS

Oral-B Pro 6200 SmartSeries

Oral-B PRO 6200 Series je iInteligentní zubní kartáček, který může být připojen přes rozhraní Bluetooth 4.0 s telefonem a umožňuje spolu s Oral-B * app zcela individuální péči o ústa. Navíc, tento inteligentní kartáček má 6 režimů čištění, včetně jazyka a snímačem tlaku.SmartGuide čistí trojnásobně.

CrossAction hlava kartáčku

CrossAction kartáč hlava, PRO 6200 je inspirován profesionální čistící technikou. Štětiny jsou uspořádány v dynamickém 16 úhlu a umožňují, spolu s malou hlavou kartáčku, že každý zub může být uzavřen jednotlivě při čištění. Tyto šikmé štětiny také pronikají hluboko do mezizubních prostor, pro další odstranění plaku a čistší ústa ve srovnání s běžným ručním zubním kartáčkem.

Interaktivní Oral-B App *

To umožňuje oboustrannou komunikaci. Na jedné straně přijímá a zobrazuje čištění dat elektrického zubního kartáčku. Na druhé straně, zubní kartáček může být naprogramován pomocí aplikace, a tím nastavit osobní potřeby péče o ústní dutinu. S aplikací, je možné naprogramovat jednotlivé čistící návyky a potřeby v péči a ústaí použít smartphone jako "dálkové ovládání" pro kartáček na zuby. To zahrnuje nastavení individuálního času čištění a výhodné způsoby čištění. Interaktivní násadce elektrických kartáčků na zuby mohou ušetřit až 20 čistících operacích. Data jsou přenášena při příští synchronizaci s aplikací, a tak aktualizuje postavení a výsledky. Pro extra motivaci poskytuje aplikaci při čištění zprávy, informace o počasí a tipy na ústní hygienu. (* K dispozici od srpna 2014 Free IOS a Android) dobíjecí rukojeť 1 nabíjecí stanice s úložným prostorem pro vaše hlavy kartáčku 4 kartáč (1x Cross Action, 1x hloubkové čištění, 1x 3D White, 1x Sensitive) 1 Cestovní doplňky 1 bezdrátové SmartGuide. ilustrační foto


OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:
Středa 28.10.2020