Zákaznícka linka: ‎+420 311 440 747
0 ks
0 Kč

XIAOMI JIMMY JV71 Portable White-Silver

XIAOMI JIMMY JV71 Portable White-Silver

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Xiaomi vysavač Lexy Jimmy JV71

Chcete mít doma dokonalý pořádek? Pak může být vaším skvělým pomocníkem na cestě k tomuto cíli bezdrátový tyčový vysavač Lexy Jimmy JV71. Jeho výkonný motor se 100 tisíci otáčkami dokáže vytvořit podtlak až 18 kPa, díky kterému s ním vysajete i ty nejodolnější nečistoty.

Při úklidu je jedním z důležitých faktorů, aby prach nevířil po místnosti. Lexy Jimmy JV71 má z tohoto důvodu třístupňovou filtraci, obsahující například „tornádový filtr“ a HEPA filtr, který zachytí i ty nejjemnější částečky. Na odpad je připravena nádobka s kapacitou 0,5 litru, kterou snadno vysypete.

Proč právě Lexy Jimmy JV71?
Namáhané části vysavače jsou vyrobeny z horčíkové slitiny, díky které jsou dostatečně pevné a přitom lehké. Další komponenty jsou z ABS plastu, díky čemuž se velmi snadno udržují. Napájení obstarává akumulátor s kapacitou 2500 mAh, takže s tímto vysavačem můžete uklízet, aniž by během práce museli řešit připojeni k zásuvce.

Celý stroj váží 2,3 kilogramů, což usnadňuje nejen jeho používání, přenášení, ale i manipulaci během vysávání. Součástí balení je celá řada nástavců pro různé účely - například pro vysávání čalouněného nábytku, rohů místností či speciální hlavice proti roztočům.

Vlastnosti vysavače Lexy Jimmy JV71

  • Název produktu: Lexy Jimmy JV71
  • Typ produktu: bezdrátový tyčový vysavač
  • Sací podtlak: až 18 kPa
  • Filtrace: třístupňová, včetně HEPA filtru
  • Nádobka na odpad: 0,5 litru
  • Baterie: 2500 mAh
  • Hmotnost: 2,3 kilogramů