Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621

Nikon AF-S Nikkor 50mm f / 1,8G

Nikon AF-S Nikkor 50mm f / 1,8G

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Nikon AF-S Nikkor 50mm f / 1,8G 

Společnost Nikon představuje nový standardní 50 mm objektiv NIKKOR s vysokou světelností f/1,8. Objektiv vyniká nově vyvinutým optickým systémem, který je navržen tak, aby splnil nároky moderních digitálních jednookých zrcadlovek. Systém poskytuje obraz vysoké kvality a nabízí uživateli snadnou a cenově dostupnou možnost objevit rozdíl při fotografování s vysokou světelností.
 
Rychlý a jasný
Nízké clonové číslo f/1,8 činí z nového 50 mm objektivu Nikon skvělou volbu pro málo osvětlené scény nebo pro fotografování, kdy vyžadujeme malou hloubku ostrosti. Můžete zvýraznit fotografované subjekty a vytvořit portréty s jemnou reprodukcí neostrých míst obrazu (bokehem), nebo fotografovat bez přisvětlování a přesto pořídit působivé ostré snímky. Vysoká světelnost přináší také jasný obraz v hledáčku, což usnadňuje kompozici snímků.
 
Zcela nový design
Objektiv se zcela novým optickým designem je složen ze sedmi členů v šesti skupinách, včetně jednoho asférického členu pro skvělou kvalitu obrazu. Dedikovaný ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) zajišťuje diskrétní, ale přesný autofokus. Objektiv je kompatibilní s digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon formátu FX. Při použití s digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon formátu DX je jeho ohnisková vzdálenost (ekvivalentní) 75 mm.
 
Odlehčení
Objektiv s hmotností pouze 185 gramů, pyšnící se kovovým upevněním odolným proti vlivům počasí, je pozoruhodně lehký a kompaktní. Je ideální k fotografování portrétů i běžnému fotografování a můžete ho vzít vždy s sebou. Díky přesvědčivé kombinaci klasické ohniskové vzdálenosti, světelnosti a kvalitní optiky si tento objektiv rozhodně zaslouží své místo v tašce každého fotografa.

Specifikace:

Výrobce
Nikon 
 
Vlastnosti
Typ objektivu s pevným ohniskem 
Rozdělení podle zorného úhlu základní 
Bajonet Nikon F 
Světelnost f/1.8 
 
Technické parametry
Průměr filtru 58 mm 
Maximální clona 16 
Poměr zobrazení 1 : 6.7 
Hmotnost 185 g 
Minimální ohnisková vzdálenost 50 mm 
Maximální ohnisková vzdálenost 50 mm 
Minimální zaostřovací vzdálenost 45 cm 
Pro formát snímače Full Frame 
Světelnost objektivu na nejdelší ohnisko (F) 1.8
Světelnost objektivu na nejkratší ohnisko (F) 1.8

Distribuce EU