Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621
0 ks
0 Kč

Panasonic Lumix DC-G9 black

Panasonic Lumix DC-G9 black

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Panasonic Lumix DC-G9 black

Fotoaparát, který s vámi drží krok
Fotoaparát LUMIX G9 je na cestě skvělým parťákem, protože s ním dokážete zachytit přírodu v pohybu, využít všechny nečekané příležitosti a překonat veškeré překážky. Dokáže držet krok bez ohledu na to, co a kde fotíte.
Fotoaparát LUMIX G9 je doslova nabitý inovacemi a zachytí naprosto neuvěřitelné fotografie. Využívá 20,3megapixelový snímač Digital Live MOS bez filtru low pass, takže svou inspiraci zdokumentujete zcela nezapomenutelným způsobem.
 
Zaostřete 
S novým automatickým ostřením DFD se sekvenčním režimem zachytíte jednoduše cokoli. Díky pokročilé funkci sledování pohybu při 20 snímcích za sekundu v nepřetržitém režimu AFC se ostření zamkne za pouhé 0,04 sekundy* a nepřetržitě sleduje pohyb. Naplno tak využijete možnosti, které se objeví a zase zmizí tak rychle, že ani nemrknete.
* V režimu 1-Area AF na širokoúhlém konci s modelem H-ES12060 (CIPA) v nastavení 120 snímků za sekundu pro hledáček LVF.
 
Nekompromisní výkon 
Když není čas postavit stativ a jedinou možností je fotit z ruky, nemusíte s funkcí duální stabilizace obrazu* (Dual I. S.) (pětiosá kompenzace v hodnotě 6,5** F-Stop) dělat žádné kompromisy. Můžete tak být v terénu naprosto spontánní a věnovat se své oblíbené vášni. Díky kompaktnímu objektivu můžete fotografovat i zdálky, dokonce za použití teleobjektivu, bez velmi detailní a časově náročné přípravy. 
* 5osý duální stabilizátor obrazu Dual I.S. 2 funguje, když k němu připojíte kompatibilní objektiv. Dále je nutná aktualizace firmwaru objektivu. 
** Na základě standardu CIPA [boční/podélný směr: při použití modelu H-FS14140 ohnisková vzdálenost f=140 mm (ekvivalent 35mm fotoaparátu: f=280 mm).]
 
Funkce 6K PHOTO 
Při fotografování přírody si můžete být jisti jen tím, že vůbec nevíte, co na vás čeká za rohem. A proto se funkce 6K PHOTO postará o to, že zachytíte nečekané události díky zaznamenání sekvence 30 snímků za sekundu a následné extrakci nejlepší fotografie ve formátu JPEG s rozlišením 18 Mpx.
 
Režim vysokého rozlišení
Pokud se chystáte zachytit náročnější kousky, třeba na následné vytištění, můžete v režimu s vysokým rozlišením fotografovat v kvalitě Raw+JPEG o velikosti až 80 Mpx. Umožní vám vykreslit neuvěřitelné detaily a hloubku obrazu, takže ke skvělým výsledkům bude stačit, když se hlavní aktér fotografie jen chvilku nepohne.
Velký hledáček 0,83x OLED Live (s frekvencí 120 snímků za sekundu) vám přináší naprostou kontrolu nad tím, co fotíte, a zjednodušuje i složité nastavení, například při focení do slunce. Přepínejte mezi třemi režimy zvětšení a vyberte si ten pravý pro dokonalé zaostření.
 
Spolehlivý parťák
Při fotografování v různorodém a náročném prostředí je spolehlivost naprosto zásadní, a proto je model LUMIX G9 odolný proti mrazu, vlhkosti* a prachu, takže zvládne i velmi náročné podmínky. A když přijde na funkčnost, tak bez problémů zvládne vše, co po něm chcete, i díky nabíjení přes USB, dvěma slotům na karty SD kompatibilním s vysokorychlostními kartami UHS-II / V90, joysticku, ukazateli nabíjení LCD a praktickému ergonomickému provedení. 
* Odolnost vůči vlhkosti, prachu a mrazu označuje vyšší úroveň ochrany tohoto fotoaparátu při vystavení jejich minimálnímu množství. Nezaručuje však, že k takovému poškození nedojde, pokud bude fotoaparát vystaven přímému kontaktu s vodou.
 

Specifikace:

Výrobce
Panasonic 
 
Vlastnosti
Typ fotoaparátu kompakty s výměnným objektivem 
Rozlišení 20.3 Mpix 
Optický zoom 5 x 
Napájení Akumulátor 
Výdrž baterie 400 záběrů
Typ snímače Live MOS 
Formát snímače 4/3 
Materiál těla Slitina hořčíku 
 
Fotografie
Maximální rozlišení snímků 10368 x 7776 pixelů 
Formát snímku MP4. RAW, JPG
 
Video
Videosekvence
Formát videa MP4. AVCHD 
Rozlišení videa 3840 x 2160 opravit
 
LCD obrazovka
Typ hledáčku Elektronický 
Velikost displeje 3 palce 
Otočný
Výklopný
 
Objektiv
Citlivost (ISO) Auto. Inteligentní, 100 (prodloužená) 200-25600 
Optický stabilizátor obrazu
Expozice a zaostření
Pomocné světlo AF
Vyvážení bílé Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace / v Kelvinech 
Manuální ostření
Zonální měření
Bodové měření
 
Vstupy a výstupy
USB
HDMI výstup
Externí blesk
WiFi
 
Další funkce 
Dotykové ovládání
Závit na stativ
Samospoušť
 
Rozměry a hmotnost
Šířka 136.9 mm 
Výška 97.3 mm 
Hloubka 91.6 mm
Hmotnost 658 g 

Distribuce EU