Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621

DAISUKE Elite Pacamara Natural zrnková káva 500g

DAISUKE Elite Pacamara Natural zrnková káva 500g

Cena:
896 Kč
DMC : 1075 Kč ⓘ

nebo
  • Dostupné: skladem
  • Kód: Daisuke Elite 500g - Pacamara Na
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: DAISUKE

POPIS

Daisuke Elite 500g - Pacamara Natural 


 

Původ: Skutečná horská káva z Nueva Segovia, Nikaragua. Jediný původ z farmy La Bendicion. Farma patří Luizi Balladarezovi a je jednou z nejlepších farem na kávu v Latinské Americe. Přeprava a skladování kávových zrn probíhá za optimálních klimatických podmínek.

Kvalita: ručně sbírané kávové boby, 100% Arabica, odrůda: Pacamara Natural. Jemné pražení na bubnu při nízkých teplotách.
 
Chuť: zralé citrusové plody, ananas, broskev.
 
Ocenění: Speciální káva s výherním skóre 91 ze 100. Vítěz Poháru excelence 2018.
 
Udržitelnost: Bobule jsou biologicky udržitelné a přirozeně pěstované. Bobule pocházejí přímo od producentů kávy, aby byla zajištěna vysoká kvalita.

Šálek kávy v soutěži získal 91 bodů. Tento výsledek je působivý v celém odvětví. Za zmínku stojí, že specializovaná káva začíná na 80 bodech a že pouze 5% světové produkce je v tomto rozmezí. Nápoj nad 85 let má skutečně výjimečnou kvalitu. Existuje maximálně několik případů, kdy je druh hodnocen na více než 90 bodů za rok. S čistým svědomím můžeme říci, že je to jedna z nejlepších káv, které lze vypít na naší planetě.

 
Luis Alberto Balladarez je zodpovědný za tento skvělý nápoj. Jeho kávu lze každý den získat pouze na elitních aukcích. Bohužel, kromě jedinečné chuti, má také výjimečnou cenu. Stojí až 600 EUR za kilogram. Není divu, že pouze ti nejbohatší lidé sáhnou po takovém produktu. Tento rok jsme se pokusili přesvědčit Luise Alberta, aby celou svou kávu nevěnoval aukcím, ale také ji zpřístupnil méně bohatým obyčejným lidem. Alespoň jednou si chceme užít jeden z nejlepších nápojů na světě.
 


OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:
Úterý 19.11.2019