DeLonghi PAC AN 97

DeLonghi PAC AN 97

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

DeLonghi PAC AN 97

Mobilní klimatizace DeLonghi PAC AN 97 Pinguino je vybavena nevšední a inovativní technologií REAL FEEL. Ta kombinuje redukci teploty podle vašich požadavků s kontrolou aktuální vlhkosti vzduchu. Díky tomu budete mít v místnosti vždy nejideálnější prostředí. Nejenže už vám tak nebude horko, ale bude se vám také mnohem lépe dýchat. Budete se cítit svěží a jakákoliv vaše aktivita včetně práce, vám půjde lépe od ruky!

Tři stupně výkonu pro dokonalý komfort
Míra chlazení vzduchu klimatizací je nastavitelná ve třech stupních. Pro rychlé dosažení požadované teploty je ideální spustit nejprve maximální výkon a následně využít ten nižší, který teplotu již udržuje. Klimatizace je vybavena také exkluzivním kondenzačním systémem pro recirkulaci vzduchu a funkcí ventilátoru.
 
Nastavte si teplotu, která vám vyhovuje
Mobilní klimatizace DeLonghi PAC AN 97 Pinguino vám umožní během horkých letních dnů dosáhnout takové teploty, která vám bude vyhovovat a to velmi snadno, rychle a úsporně. Navíc díky mobilitě, kterou zajišťují kompaktní rozměry, praktická madla pro uchopení a čtyři kvalitní otočná kolečka, si můžete klimatizační jednotku přesouvat libovolně mezi místnostmi podle toho, kde se zrovna nacházíte. Klimatizace se hodí do místnosti až do 100 m3.
 
Efektivní a úsporná klimatizace
KlimatizaceDeLonghi PAC AN 97 Pinguino je navíc vysoce úsporná a jelikož využívá k chlazení místnosti plyn R410A, je také vysoce šetrná k životnímu prostředí. Určitě oceníte také její tichý chod - pokud ji budete používat třeba při práci v kanceláři, nebude vás nijak rušit. Pro jednoduchou a pohodlnou obsluhu slouží dálkové ovládání a využít můžete také 24hodinový elektronický časovač s termostatem. Díky tomu můžete dům či byt vychladit teprve až na chvíli, kdy se vracíte domů.
 
ComfortLightIndicator prozradí stupeň komfortu
Stačí vám jediný pohled na LED displej se systémem CLI, a okamžitě budete mít přehled o veškerém důležitém nastavení klimatizace. Přímo na jejím panelu si navíc můžete nastavit požadované parametry chlazení. Díky světelnému indikátoru CLI (ComfortLightIndicator) pak získáte potřebné informace také pomocí světelné kontrolky.

Specifikace:

Výrobce
DeLonghi 
 
Vlastnosti
Typ mobilní 
Hlučnost vnitřní jednotky 63 dB 
Dálkové ovládání
Počet rychlostí
 
Energetické údaje
Ener­getická třída
Příkon 1020 W 
 
Rozměry a hmotnost
Výška 75 cm 
Šířka 44.9 cm 
Hloubka 39.5 cm 
Hmotnost 30 kg 
 
Funkce
Časovač
Odvlhčování

Distribuce EU