Dyson AM07 Silver White

Dyson AM07 Silver White

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Dyson AM07 Silver White

Neobvyklý ventilátor podivného tvaru, postrádající lopatky. Tak by se dal charakterizovat vzhled tohoto přístroje. Nové tvary a technologie foukání přináší vysoký výkon s příjemným proudem vzduchu. Proudění je kontinuální bez nárazů. Navíc je speciálně navržen, aby redukoval hlučnost, a to až o 60 %. Velice užitečným se stane i dálkové ovládání, automatická oscilace či časovač automatického vypnutí.
 
Tichý výkon
Řešení těchto kvalitních ventilátorů spočívá v kombinaci silného proudění vzduchu za minimálního hluku a úspory energie. Právě tichost je předností. V porovnání s předchozím modelem je až o 60 % tišší, a přitom stále výkonný. Toho bylo dosaženo modifikací vzduchových kanálů, které upravují proudění.
 
Lopatky nenajdete
Speciální vzhled a technologie distribuce vzduchu. Vzduch je zde hnán z elipsovitého prstence. Ten s sebou bere i vzduch z okolí, a tak vzniká příjemná vlna jemně, ale stabilně proudícího vzduchu, jež vás osvěží i při těch největších vedrech. Navíc díky absenci lopatek nehrozí poranění a také se na ně nechytá přebytečný prach. Jeho údržba je proto velice snadná.
 
Nízká spotřeba
Díky inovativní technologii proudění a unikátnímu tvaru dochází k efektivnímu využití proudícího vzduchu. To zaručí stabilní výkon, ale i příjemné osvěžení. Navíc je tento ventilátor navržen tak, aby při své činnosti spotřeboval ještě méně energie než jeho předchůdce, a to až o 10 %.
 
Praktický společník
Ventilátor na první pohled ohromí designem a inovativní technologií proudění vzduchu. Není to ale jen designový kousek. Vyniká i doplňujícími vlastnostmi a prvky, které usnadňují jeho použití. Sami můžete regulovat oscilaci a časovač umožní nastavení automatického vypnutí, a to až za devět hodin. Praktickou pomůckou je i dálkový ovladač, díky kterému můžete upravovat intenzitu ventilace z pohodlí vaší pohovky.

Specifikace:

Výrobce
Dyson 
 
Vlastnosti
Provedení stojanový 
Hlučnost 29 dB 
Příkon 56 W 
Průtok vzduchu 1800 m3/h 
Počet rychlostí 10 
Oscilace
Dálkové ovládání
 
Rozměry a hmotnost
Výška 100.7 cm 
Šířka 19 cm
Hmotnost 2.853 kg 

Distribuce EU