Apple iPhone 6 32GB Grey

Apple iPhone 6 32GB Grey

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Apple iPhone 6 32GB Gray - Úhlopříčka IPS displeje iPhonu 6 se protáhla na 4,7palce, a s tím se ruku v ruce zvětšilo také jeho rozlišení. To má rovněž nový název, Retina HD.

Nové hodnoty jsou 750 × 1 334 pixelů, což ve spojení s velikostí obrazovku rezultuje v jemnost dosahující hodnoty 326 PPI. Co se týče vnitřku telefonu, tak Apple tvrdí, že nový 64bitový procesor Apple A8 je o 20 % a grafika o 50 % rychlejší než u předchozí generace. Procesor byl přitom vyroben 20nm technologií. Dvoujádrový Apple A8, s koprocesorem Apple M8 - vyhodnocuje data ze senzorů telefonu (nejčastěji pohyb a zdraví), byl nataktován na frekvenci 1,4 GHz s velice odladěným novým prostředím iOS 8. Sekunduje nezměněná paměť RAM o hodnotě 1 GB.

Počtvrté v řadě byl u nového iPhonu použit snímač fotoaparátu s rozlišením 8Mpx. Nejedná se stále o ten stejný typ a i tentokrát se dočkal nových funkcí a možností. Mezi ty patří možnost tvorby HDR snímků, lepších panoramat (o celkové velikosti 43 Mpx), Timelapse režim a až dvakrát rychlejší automatické ostření než u předchozí generace. V noci se může hodit dvoudiodový LED blesk (technologie True Tone Flash zajistí světlo v té správné barvě).

Apple se nehnal za schopností kamery točit videa ve 4K rozlišení, na místo toho se soustředil na vylepšení fullHD záznamu. Ten bude nově možné pořizovat při snímkovací frekvenci 60 fps. Nechybí zde čtečka otisků prstů Touch ID ani tlačítka pro ovládání hlasitosti, přepínač tichého režimu a vypínací/zamykací klávesa. Ta se vůbec poprvé přesunula z horní hrany na pravý bok, při nové velikosti telefonů tak bude lépe v dosahu. Novinkou je zde funce NFC a režimem Apple Pay. Wi-fi a LTE je v dnešní době už základ u nejnovějších špičkových modelů.

DISTRIBUCE: EU