Blackberry Z30 Black

Blackberry Z30 Black

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

 BlackBerry Z30 - QWERTZ

BlackBerry Z30 je nový smartphone kanadského výrobce BlackBerry , který rozšiřuje portfólio zařízení s operačním systémem BlackBerry 10. Zároveň s sebou nese několik kanadských prvenství :

  • je to první smartphone BlackBerry s uhlopříčkou displeje 5 palců
  • má největší baterii v histórii BlackBerry - kapacita činí 2 880 mAh
  • první model BlackBerry, který má rychlý dual - core procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro s quad - core GPU Adreno 320

Image result for BlackBerry z30

Smartphone BlackBerry Z30 disponuje obrovským Super AMOLED displejem s úhlopříčkou rovných 5 palců.

Technologie Super AMOLED zabezpečuje skvělé pozorovací úhly displeje , živé barvy a skvělou čitatelnost na přímém světle. Rozlišení displeje je příjemných 1280 × 720 pixelů a jemnost 295 ppi vám nabídne vždy ostrý obraz .

Tento telefon je vybaven masivním ocelovým rámem , který zpevňuje celou konstrukci a obepína celé tělo přístroje . Vzhledem k použití těchto materiálů se nemůžeme divit trochu vyšší hmotnosti 170 gramů . Celkové rozměry jsou úctyhodných 140,7 × 72 × 9,4 milimetrů .

V BlackBerry Z30 běží nejnovější verze operačního systému BlackBerry 10.2 . Jeho hladký chod má na starosti výkonný dual - core procesor s taktem 1,7 GHz , který je součásti čipsetu Qualcomm Snapdragon S4 Pro . Dostatek grafického výkonu pak obstaráva quad - core GPU Adreno 320 , které patří k těm nejvýkonnějším . Další parametry , jako 2 GB RAM nebo 16 GB vnitřní paměti s možností rozšíření o dalších 64 GB pomocí paměťových karet micro SDXC , jsou shodné jako u modelů Z10 anebo Q10 .

Related image

BlackBerry Z30 má jako jeho předchůdce 8 Mpx fotoaparát s LED bleskem a automatickým ostřením, který dokáže nahrávat Full HD videa a přední 2 Mpx kamera zaznamená HD Video či videohovory.

Co se týče baterie, BlackBerry Z30 má akumulátor se slušnou kapacitou 2 880 mAh . Oficiálni údaje uvádějí výdrž až 18 hodín hovoru nebo 16 dní v pohotovostnim režimu . Výrobce uvádi, že při běžném používaní by měl BlackBerry Z30 vydržet až 25 hodin.

DISTRIBUCE: EU