Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621

Huawei Mate 10 Pro 128GB Brown

Huawei Mate 10 Pro 128GB Brown

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Huawei Mate 10 Pro 128GB Brown
 

Ohromující design

Huawei Mate 10 Pro přináší 6 palcový displej s poměrem 18:9 který  díky technologii HDR10 podporuje intenzitu a jas barev, obraz se tak stává živějším. Špičková technologie zakřivení skla dodává Vašemu mobilnímu telefonu eleganci.
Related image
Mimořádný výkon
HUAWEI Mate 10 Pro se s procesorem Kirin 970 stává rychlým, inteligentním a adaptivním. Díky špičkové 10nm technologii, 8 jádrovému CPU a 12 jádrovému GPU poskytuje HUAWEI Mate 10 Pro luxusní výkon bleskovou rychlostí, přičemž spotřebovává mnohem méně energie. 
Ochrana osobních údajů a efektivita jsou výrazně vyšší, protože NPU telefonu funguje nezávisle na standardním zpracování založeném na cloudu. 
HUAWEI Kirin 970 je navržen tak, aby pochopil chování vašeho smartphonu. Na základě vaší interakce s přístrojem bude nový HUAWEI Mate 10 Pro předpovídat nejúčinnější režim a optimalizovat výkon, aby byl váš telefon v prvotřídním stavu.
 
Výdrž
Nejvýkonnější 4 000 mAh baterie a inteligentní systém správy baterií zařídí aby se zabránilo ztrátě energie a maximalizovala se životnost baterie.
S technologií HUAWEI SuperCharge lze HUAWEI Mate 10 Pro používat po celý den pouze s 20 minutami nabíjení.
 
Dvojitý fotoaparát Leica
S novou Leicou Dual Lens s aperturou f/1.6 můžete na snímku snadno zachytit překrásné detaily, pořídit průzračně čisté snímky za sníženého osvětlení i nerozmazané snímky pohybujících se objektů. Monochromatický snímač 20 MP a snímač RGB 12 MP s optickou stabilizací obrazu zachycují více světla a dosahují tak expertní úrovně.
Díky inteligentním fotografickým algoritmům identifikuje HUAWEI Mate 10 Pro automaticky upravuje barvu, kontrast, jas, expozici a další, čímž vytváří živé, ostré a dokonale ohraničené fotografie. 
HUAWEI Mate 10 Pro může plynule vyvolat profesionální efekt rozostření tím, že posune ohnisko na předmět fotografie pro dokonalé portréty a selfie.
 
Image result for huawei mate 10 pro camera
 
Inteligentní rozhraní
Uživatelské rozhraní HUAWEI Mate 10 Pro je navrženo tak, aby bylo rychlé, citlivé a intuitivní a je našlapané inovativními a snadno použitelnými funkcemi. Díky integrované NPU nabízí HUAWEI Mate 10 Pro bránu do nové éry inteligentních aplikací vytvořením vývojářského ekosystému orientovaného na umělou inteligenci.
HUAWEI Mate 10 Pro je navržen tak, aby umožňoval prohlížení více sloupců, což činí práci na cestách tak snadnou, jako když sedíte u stolu.
 
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Čtečka otisků prstů
Odemkněte svůj telefon rychle a bezpečně. Díky čtečce otisků prstů na zadní straně získáte přístup k funkcím během okamžiku bez nutnosti zadávat heslo.
 
 
Specifikace
Operační systém
Android 8.0 (Oreo) 
 
Paměť
Paměť RAM 6144 MB 
Uživatelská paměť 128 GB 
 
Displej
Rozlišení displeje 2160 x 1080 
Velikost displeje 6 " 
Počet barev 16mil barev 
 
Rozměry a hmotnost
Výška 154.2 mm 
Šířka 74.5 mm 
Hloubka 7.9 mm 
Hmotnost 178 g 
 
Fotoaparát
Rozlišení fotoaparátu 20 Mpix 
Automatické ostření
Vestavěný blesk
Přední kamera
 
Další funkce a vlastnosti
Voděodolný
Snímač otisků prstů
 
Baterie
Kapacita baterie 4000 mAh 
 
Procesor
Frekvence 1.8 GHz 
Počet jader
 
Akcelerometr (G-senzor)
 
Datové funkce
GPS modul
WiFi
Bluetooth
NFC
GPRS
EDGE
LTE
 
Aplikace
FM rádio
 
Distribuce EU