Zákaznícka linka: ‎+420 311 440 747
0 ks
0 Kč

Huawei P20 Lite Dual Sim 64GB Blue

Huawei P20 Lite Dual Sim 64GB Blue

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Huawei P20 Lite Dual Sim 64GB Blue

Posunuli jsme hranice dokonalosti
Nechte se pohltit HUAWEI FullView displejem nové generace, navrženým pro aktivní život bez jakýchkoliv kompromisů. HUAWEI P20 lite se pyšní tenkým kompaktním rámem, kterému dominuje 5,84 "široký Full HD displej.
Prozkoumejte do detailu barvu Klein Blue, zářivý odstín modré, který odráží záblesky světla díky nanometr širokému vzoru v jeho textuře. Dostupný je také v barvě Midnight Black, která dokonale zvýrazní živelnost Full HD + obrazovky a v odstínu Sakura Pink, nabízející bohatý perleťový odstín.
HUAWEI P20 lite charakterizuje 2280 x 1080 FHD + displej s širokým 96% NTSC barevným rozsahem. To znamená, že vše, co vidíte na obrazovce je bohaté a živé a tak detailní, jak to jen může být.
Related image
Duální fotoaparát
Focení při slabém světle bylo vždy prokletím mobilní digitální fotografie. Nyní LCD technologie inteligentního světla nového HUAWEI P20 lite mění zrnité fotografie slabé kvality. Se spektrem 11 teplot barev pro inteligentní vyrovnání světla v rámci různých nastavení světla a funce 4 v 1 light fusion, bude každý obrázek focený v jakémkoliv světle vypadat čistě a jasně.
Duální fotoaparát v telefonu HUAWEI P20 lite splňuje všechna očekávání a ještě mnohem více. Jedinečná 16MP čočka s velikostí pixelu 1,12 mikrometrů a světelností F2.2 je navržena tak, aby zachytila ​​maximální množství světla a poskytovala ostré a rychle pořízené snímky, kdykoliv je potřeba. Ve spojení s 2 MP Bokeh čočkou - ale i 5P + 3P čočkou pro snímání objektu a pozadí - přináší do hry skutečné rozlišení v každém strhujícím snímku.
Image result for Huawei p20 lite camera
Uživatelské rozhraní na míru
Nové EMUI 8.0 v telefonech HUAWEI nabízí vyladěné rozhraní, které využívá umělou inteligenci pro optimalizaci výkonu a zároveň umožňuje HUAWEI P20 lite delší výdrž baterie.
HUAWEI P20 lite se odemkne během mrknutí oka. Stačí se podívat na obrazovku na méně než sekundu - konkrétně na 800 milisekund - a telefon tak bezpečně odemknete. Komplexní algoritmy a schopnost porovnávat ohromný objem dat a rysů v obličeji zajistí, že telefon bude silně zabezpečený proti pokusům o odemčení pomocí videa nebo fotografie. Díky tomu také nemůže být telefon odemčený když spíte.
Related image
Rychlé nabíjení
9V2A high-voltage technologie rychlého nabíjení umožní nabít telefon rychle a bezpečně, když máte málo času. Díky renomované HUAWEI technologii alokace zdrojů je energetická ztráta minimalizována a je tak zajištěna dlouhá životnost baterie.
 
Duální Bluetooth
HUAWEI P20 lite podporuje duální Bluetooth - absolutní nutnost pro každého moderního uživatele. Znamená to, že můžete během svého cvičení připojit najednou jak fitness náramek, tak bezdrátová sluchátka do jediného telefonu. Nebo si připojit bluetooth ve svém autě i headset a být tak skutečně hands-free.
 
Inteligentní technologie
Nové technologie v kombinaci s EMUI 8.0 dokáží porozumět vašemu ​​chování. Podle toho, jak telefon používáte, HUAWEI P20 lite umí předvídat akce pro skutečnou optimalizaci, delší výdrž baterie a maximální výkon, tak aby váš telefon vydržel co nejdéle a pracoval co nejefektivněji.

Specifikace:

Operační systém
Android 8.0 (Oreo) 
 
Paměť 
Možnost paměťové karty
Paměť RAM 4096 MB 
Uživatelská paměť 64 GB 
 
Displej
Rozlišení  2280 x 1080 
Velikost  5.84 " 
Počet barev 16 milionů barev 
 
Rozměry a hmotnost
Výška 148.6 mm 
Šířka 71.2 mm 
Hloubka 7.4 mm 
Hmotnost 145 g 
 
Fotoaparát
Rozlišení fotoaparátu 16 Mpix 
Automatické ostření
Vestavěný blesk
HD video
Přední kamera
 
Další funkce a vlastnosti
Internetový prohlížeč
Přehrávání MP3
Jack 3,5
Snímač otisků prstů
Psaní SMS a e-mailů
Multimediální zprávy MMS
Emailový prohlížeč
Kontakty a volání MP3/WMA/AAC vyzvánění
 
Baterie
Typ  vestavěná Li-Po 
Kapacita  3000 mAh 
 
Procesor
Frekvence  2.36 GHz 
Počet jader 
 
Akcelerometr (G-senzor)
Gyroskopický senzor
Konektor USB-C
 
Dual Sim
 
Datové funkce
GPS modul
WiFi
Bluetooth
NFC
GPRS
EDGE
LTE
 
Aplikace
Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Distribuce EU