Zákaznícka linka: ‎+420 311 440 747
0 ks
0 Kč

Huawei P20 Pro 128GB Blue logo

Huawei P20 Pro 128GB Blue logo

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Huawei P20 Pro 128GB Blue logo

Řada P od HUAWEI byla vždy průkopníkem v oblasti smartphonové fotografie. HUAWEI P20 Pro opět razí cestu vpřed s revoluční trojitou kamerou Leica, přičemž spojuje estetickou vizi s vyspělým kamerovým systémem, který umožňuje inteligentní fotografování.

Related image

Design
HUAWEI P20 Pro je výjimečný v každém ohledu,  je k dispozici v novém provedení s barevným přechodem. 
Zcela nový displej HUAWEI FullView ožívá na 6,1-palcové  obrazovce OLED a výsledkem je zatím nejlepší displej s vynikající barevností. 
Konstrukce je telefonu je precizně sesazena a odpovídá krytí standardu IP67 pro odolnost vodě a prachu, takže se nemusíte obávat ani focení v dešti. 
 
 
 
Trojitá kamera Leica
HUAWEI P20 Pro posouvá hranice kreativní smartfonové fotografie. Je inspirovaný kinetikou světla a je precizně vyroben tak, aby zachytil detailní, bohaté a atmosférické snímky v kteroukoli denní či noční hodinu.
HUAWEI P20 Pro je vybaven výkonnou 40 MP RGB kamerou, která poskytuje bezkonkurenční ostrost, barevnou přesnost a kontrast při každém záběru, který uděláte.
Díky systému zvětšovacích čoček Leica dokáže smartphone dosáhnout až 5-násobné hybridní přiblížení. Umožní vám zvětšit požadovaný objekt a dosáhnout vynikajících výsledků při zachycování neuvěřitelných detailů i z dálky.
Se smartphonem HUAWEI P20 Pro lze bez námahy zaznamenat detaily pohybu a ve zlomku sekundy zachytit prchavé zábavné momenty.
Stabilizace obrazu podporovaná technologií umělé inteligence HUAWEI umožňuje v nočním režimu zachytit neuvěřitelné ostré záběry, a to i v případě, že smartphone držíte jen v rukou a světelné podmínky nejsou ideální. Už žádné trojnožky. Noční režim zároveň upravuje scény s vysokým kontrastem pro bezchybně jasné, světelně vyvážené snímky v libovolném nastavení.
Zpomalte čas až na 960 snímků za sekundu díky režimu superzpomaleného videa s rychlostí snímání 960 fps. 
24 MP přední kamera zaručí, že každá vaše selfie bude vypadat úžasně. Poskytuje živé, ostré a oslnivé záběry, ve dne i v noci. HUAWEI P20 Pro využívá umělou inteligenci na 3D modelování obličeje. Tato technologie přizpůsobí kameru konturám vašeho obličeje, abyste na selfie vypadaly co nejlépe. 3D portrétní osvětlení také nabízí celou řadu světelných efektů v profesionální kvalitě, s nimiž proměníte rychlou SELFIE na působivý portrét.
 
Related image
 
Výkon
Umělou inteligenci fotografického systému smartphonu HUAWEI P20 Pro podporuje čipová sada Kirin 970 se zabudovanou jednotkou NPU, která přináší řadu nových prémiových vylepšení a kreativních nástrojů pro dokonalý zážitek z používání smartphonu.
HUAWEI P20 Pro je vybaven mimořádně výkonnou baterií, která se nabíjí bezpečně, rychle a zůstává nabitá mnohem déle. Funkce HUAWEI supercharge umožňuje nabít výkonnou 4 000 mAh baterii ve velmi krátkém čase.
Related image

Specifikace:

Operační systém
Android 8.1 (Oreo) 
 
Paměť 
Paměť RAM 6144 MB 
Uživatelská paměť 128 GB 
 
Displej
Rozlišení  2240 x 1080 
Velikost  6.1 " 
Počet barev 16.7 mil. 
 
Rozměry a hmotnost
Výška 155 mm 
Šířka 73.9 mm 
Hloubka 7.8 mm 
Hmotnost 180 g 
 
Fotoaparát
Rozlišení fotoaparátu 40 Mpix 
Automatické ostření
Vestavěný blesk
HD video
Přední kamera
 
Další funkce a vlastnosti
Internetový prohlížeč
Přehrávání MP3
Voděodolný
Snímač otisků prstů
Psaní SMS a e-mailů
Multimediální zprávy MMS
Emailový prohlížeč
Kontakty a volání MP3/WMA/AAC vyzvánění
 
Baterie
Typ  Li-Po 
Kapacita  4000 mAh 
 
Procesor
Frekvence  2.4 GHz 
Počet jader  8 
 
Single SIM
Akcelerometr (G-senzor)
Gyroskopický senzor
Konektor USB-C
 
Datové funkce
GPS modul
WiFi
Bluetooth
NFC
GPRS
EDGE
LTE
 
Aplikace
Diktafon
Kalendář
Kalkulačka

Distribuce EU