Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621
0 ks
0 Kč

Lenovo (Motorola) Moto G5 S Plus Dual Sim 3GB RAM Grey

Lenovo (Motorola) Moto G5 S Plus Dual Sim 3GB RAM Grey

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Lenovo (Motorola) Moto G5 S Plus Dual Sim 3GB RAM Grey

Kouzlo displeje mobilního telefonu Motorola Moto G5s Plus spočívá v moderní technologii, která vyniká realisticky živými barvami a širokými pozorovacími úhly. Díky tomu mohou vaše oči spočinout na 5.5" obrazovce s vysokým rozlišením 1920 x 1080 (FullHD), aniž by došlo k sebemenší deformaci obrazu či barevné reprodukce, ať už se budete dívat odkudkoli. Společně s elegantním tělem tak vytvářejí kombinaci, z které nebudete moci spustit svůj zrak.

Brilantní výkon 8 jader
O vysoký výkon telefonu Motorola se stará 8jádrový procesor na frekvenci 2.0 GHz, podpořený 4 GB operační paměti. Díky tomu si na 5.5" displeji vychutnáte grafický festival i v náročných hrách a ani více spuštěných aplikací naráz nebude představovat vůbec žádný problém.

Image result for moto g5 s plus


Zachyťte svět kolem vás 13Mpx fotoaparátem 
Probuďte v sobě své umělecké já a zachyťte všechny jedinečné momenty ve vašem životě. O detailní vykreslení fotek bez nutnosti softwarových úprav se stará pokročilý 13Mpx fotoaparát, jímž je Motorola Moto G5s Plus šedá vybaven. Kvalitní čip, optika a sofistikovaný systém ostření umožňují fotit i za šera bez nepříjemného šumu či rozmazání

 

Úložný prostor pro vaše data 
Všechna vaše data lze ukládat do vnitřní úložné paměti Motorola Moto G5s Plus o bohaté kapacitě 32 GB. To vám poskytne dostatek důležitého prostoru pro vaše kontakty, aplikace, fotografie, hudbu, videa i hry. Je však potřeba pamatovat na to, že určitou část kapacity si pro sebe vždy zabírá operační systém.

Padne skvěle do ruky 
Motorola Moto G5s Plus je navržen tak, aby vám skvěle padl do ruky a snadno se ovládal. Tomu odpovídají rozměry telefonu 153,5 mm na výšku, 76,2 mm na šířku, hloubka 8 mm a také velmi oblíbená úhlopříčka displeje 5.5". Díky tomu můžete telefon snadno ovládat jednou rukou a bez potíží se vejde do každé kapsy.

Related imageTelefon, o kterém v kapse ani nevíte 
Důležitou roli při výběru telefonu hraje také celková hmotnost, která v případě telefonu Motorola Moto G5s Plus činí 145 gramů. To znamená, že ani při dlouhodobé práci s telefonem nebudete v rukou pociťovat únavu a během přenášení po kapsách jej takřka nebudete vnímat.

Vyspělý operační systém Android 
Operační systém Android vám poskytne naprostou svobodu a umožní nastavit prakticky vše, na co si vzpomenete. Pokud něco nevyhovuje, během vteřiny stáhnete jiný motiv či aplikaci. Android ve verzi 7.1 v telefonu Motorola Moto G5s Plus zdobí silná provázanost se všemi službami Google, které usnadňují každodenní činnosti, zvyšují pracovní efektivitu a zprostředkovávají pestrou škálu zábavy. 

Specifikace:

Operační systém
Android 7.1.1, Nougat
 
Rozměry a hmotnost
Výška 153.5 mm 
Šířka 76.2 mm 
Hloubka 9.5 mm 
Hmotnost 200 g 
 
Paměť
Možnost paměťové karty
Paměť RAM 3 GB
Uživatelská paměť 32 GB 
 
Displej
Rozlíšení  1920 x 1080 
Velikost  5.5 " 
 
Fotoaparát
Rozlišení 13 Mpix 
Blesk
HD video
 
Vlastnosti
Přehrávání MP3
 
Baterie
Typ  Li-Ion 
Kapacita  3000 mAh 
 
Procesor
Frekvence 2 GHz 
Počet jader 
 
Dual Sim
 
Datové funkce
GPS modul
WiFi
Bluetooth
NFC
GPRS
 
Aplikace
FM rádio

Distribuce EU