Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621
0 ks
0 Kč

Sony Xperia X Performance F8132 64GB Dual Sim White

Sony Xperia X Performance F8132 64GB Dual Sim White

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Sony Xperia X Performance 

Fotoaparát smartphonu Xperia X Performance
Xperia X Performance se pyšní špičkovým fotoaparátem, který je nejmenší, nejrychlejší a nejlepší, jaký jsme dosud vyrobili. Díky rychlým reakcím, inteligentnějšímu ostření a nové adaptivní závěrce získáte lepší snímky i v těch nejnáročnějších situacích.

Další krok v ostření
Prediktivní hybridní autofokus smartphonu Xperia X Performance, který využívá nejnovější fotografické technologie Sony, je mistrem pohybu. Vyberete objekt a fotoaparát automaticky sleduje jeho pohyb a udržuje ho zaostřený. Zaostření zůstává přesné a fotografovaný objekt ostrý. I když tedy nevíte, jak se záběr vyvine, váš fotoaparát ano.

Nejlepší automatické ostření na pohybující se objekty na světě
Smartphone Sony Xperia X Performance předčil všechna přední globální konkurenční zařízení a dosáhl nejpřesnějších výsledků automatického ostření.

Fotoaparát s rozlišením 23 MP pro ty nejprchavější okamžiky
Náš dosud nejrychlejší fotoaparát zvládne přechod od pohotovostního režimu k pořízení snímku za méně než 0,6 sekundy. Díky tomuto rychlému spouštění, bleskovému hybridnímu automatickému ostření a zrychlenému zpracování obrazu můžete zachytit vše, co vám dosud unikalo.

Fotoaparát pro selfie i ve slabém světle, 13 MP
Dvoumístné hodnoty rozlišení a proslulé snímače Sony s velkou citlivostí – vzali jsme specifikace, kterými se pyšní zadní fotoaparáty jiných smartphonů, a přesunuli jsme je dopředu. Protože vy za dokonalá selfie stojíte.

Xperia X Performance – design
Vezměte smartphone Xperia X Performance do ruky a okamžitě poznáte jeho výjimečnost – zejména zakřivený displej a nepřerušovanou kovovou čerň. Barvu exkluzivního povrchu můžete volit mezi grafitově černou a bílou. Nebo se vydejte elegantní cestou s limetkově zlatou nebo růžově zlatou.

Jako stvořený přímo pro vás
Design a styl smartphonu Xperia X Performance dokonale zapadnou do vašeho života i vkusu. Nejnovější modernizace naší klasické formy je ve své jednoduchosti stejně výrazná jako v minulosti, má zaoblené hrany a i s velikostí 5” se velmi pohodlně drží. Dokonce i uživatelské rozhraní je díky novému vzhledu a rychlejším reakcím lépe naladěno na uživatele.

Voděodolná* konstrukce Sony voda už není důvod ke starostem
Trocha vody přeci není žádný velký problém. Xperia X Performance vydrží více než jen pár cákanců, které k životu prostě patří. Můžete tedy pustit z hlavy obavy z náhodného polití nebo z nečekaného lijáku.

Body za výkon
Xperia X Performance se svým ultrarychlým procesorem Snapdragon 820 a bleskovým připojením k síti Cat9 poskytuje zcela novou úroveň výkonu, která vás nikdy nezklame.

Nepřerušovaná zábava s nejrychlejším připojením k síti
Ať už streamujete komedii z Netflixu nebo stahujete svůj oblíbený podcast, nikdy nechcete na svoji zábavu dlouho čekat. S nejnovějším procesorem Snapdragon 820 a nekompromisním síťovým připojením vám Xperia X Performance rychle přinese média, na která máte právě chuť, a zobrazí je bez protivného zadrhávání a čekání na data.


Stav výrobku NOVÝ

Úhlopříčka displeje 5 "

Operační paměť 3 GB

Vnitřní paměť 64 GB

Rozlišení displeje 1920 x 1080

Rozlišení zadního fotoaparátu 23 MPx

Rozlišení předního fotoaparátu 13 MPx

Kapacita Baterie 2700 mAh

Voděodolné ANO

Slot pro paměťovou kartu ANO

Dual SIM ANO

Operační systém ANDROID

Hmotnost  165 g

Šířka 70,5 mm

Výška 143,7 mm

Hloubka 8,6 mm

Distribuce EU

Doprava Zdarma ANO