Zákaznícka linka: ‎+420 311 440 747
0 ks
0 Kč

O nás

Jsme česká společnost zaměřená na cílovou skupinu koncových zákazníků, pro které je na prvním místě okamžitá dostupnost, cena a profesionální přístup s kvalitními službami.

Naše společnost je na trhu několik let, avšak v oblasti inovativního Internetového obchodování jsme přinesli zákazníkovi novou službu pronájmu až v roce 2014. Precizně jsme se připravovali pro vstup na internetový trh tak, abychom byli jedineční v poskytování služeb prodávaného zboží. Nejsme nováček, právě naopak, máme mezinárodní obchodní zkušenosti a díky tomu dokážeme nabízet zboží za skvělé ceny a s inovativním přístupem, který je unikátní.

Společnost BESTCENA LTD., o.z.p. je součástí nadnárodního koncernu BESTCENA SE, který provozuje Internetové obchody pod značkou BESTCENA v jednotlivých regionech Evropy.

KLÍČOVÉ BENEFITY NAŠEHO PRODEJE

  • nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků
  • zboží vždy skladem
  • doručení zboží zdarma
  • mimořádně rychlý záruční servis
  • možnost vrácení zboží do 15 dnů
  • doplňkové nadstandardní služby

JAK TO FUNGUJE

Velmi jednoduše. Bestcena  nabízí zákazníkům klid a bezpečí při klasickem nákupu elektroniky. Nabízíme Vám však i alternatívni možnost dlouhodobého pronájmu, kterým získate řadu výhod. Pro týto účely využíváme finanční služby naší mateřské firmy, které nám to umožňují poskytnout.

NAŠE PILÍŘE

Víme, že dnes nestačí být dobrý a kopírování nápadů či inovací od konkurentů je pouze cesta k průměrnosti. Proto je pro nás důležité dělat věci jinak, neustále se odlišovat, být inovativní v poskytovaných službách a v celkovém přístupu k našim zákazníkům. Protože zákazníci jsou to nejcennější co máme a mohou nás mnohé naučit. Pozorně je posloucháme a v kreativních procesech navrhujeme unikátní nadčasové služby. V návaznosti na tyto skutečnosti se soustředíme na několik pilířů našeho byznysu:

  • 100% orientace na zákaznickou spokojenost
  • nadčasové inovativní služby navrhované ve spolupráci se zákazníky
  • používáme nejmodernější - často na míru vyvinuté vlastní technologie
  • otevřeně komunikujeme se zákazníky i médii

NÁŠ TÝM

Manažer společnosti je zodpovědný za mimořádně vysokou spokojenost našich zákazníků a rád Vám zodpoví Vaše dotazy. Obracejte se na něj vždy v případě atypických problémů či dotazů, rád Vám pomůže. Tým BESTCENA LTD., o.z.p. rozšiřujeme operativně podle potřeb našich zákazníků. Zde uvedení kolegové jsou jen část našeho týmu, který je v přímém kontaktu se zákazníky.

 

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Nesnažíme se prezentovat náš úspěch umělými zprávami ani námi napsanými texty z "úst našich zákazníků". Neměříme spokojenost ani softwarem, který často prezentuje zainteresovaný pohled na hodnocení spokojenosti zákazníků. Namísto toho necháváme hodnotit naši činnost samotnými zákazníky nezávisle mimo naší společnost u nezávislých externích partnerů. Tedy děláme to nejobjektivněji jak je to jen možné, aby jste znali reálný - většinový názor našich zákazníků.

Podívejte se, jak hodnotí zákazníci naši práci nezávisle na nás:

 

NAŠE INTERNETOVÉ OBCHODY

Mateřská společnost BESTCENA SE provozuje v prostředí Evropské Unie několik Internetových obchodů včetně bestcena.sk, ockosice.sk, megafoto.sk,  bestcena.pl, scpoznan.pl a scbudapest.hu.

V České republice jsou to následující Internetové obchody: