Zákaznícka linka: ‎+420 311 440 747
0 ks
0 Kč

Odstoupení od smlouvy

Jedná se o Odstoupení od smlouvy? Výrobek vlastníte méně než 14 dní?
 
Pro zjednodušení Vám nyní ukážeme jak postupovat v několika základních situacích:
 
Vrácení nepoškozeného/funkčního  výrobku do 14 dní bez udání důvodu spolu s písemným odstoupením od smlouvy a kompletním nepoškozeným a nepoužívaným příslušenstvím.  Pokud chcete odstoupit od smlouvy a u výrobku jste shledali jakoukoliv výrobní vadu nebo poškození je nutné připojit ještě i dokument Čestné prohlášení.
 
Ve formuláři naleznete údaj tzv. "RMA číslo". Je to údaj, kterým je označeno vaše odstoupení od smlouvy a skládá se z čísla dokladu (objednávky), lomítka a data nákupu zboží (data vystavení dokladu). Příklad čísla odstoupení od smlouvy: zákazník provedl objednávku dne 12. září 2014, číslo objednávky je dáno systémem a obdrží ho každý zákazník automaticky v potvrzujícím emailu o přijetí objednávky např. CZ6256, které se shoduje s čísleným označením dokladu. Číslo pro toto odstoupení od smlouvy tedy bude: 6256/12092014.
 
Formulář odstoupení od smlouvy vyplněte a společně s kopií faktury a zbožím zašlete zpět na naši adresu:  
 
BESTCENA LTD., o.z.p.
 
K. Světlé 2238/2
 
370 04 České Budějovice
 
Zboží NEZASÍLEJTE na dobírku, takto zaslané zásilky nebudou převzaty. Nezapomeňte zásilku označit příslušným RMA číslem, bez něj nemůžeme vaši zásilku převzít! Po kontrole výrobku provedené našim zaměstnancem vám bude platba vrácena na vámi uvedený bankovní účet obvykle do 3 pracovních dní.