Braun IPL BD 5008 Silk Expert

Braun IPL BD 5008 Silk Expert

Cena:
6664 Kč

nebo
  • Dostupné: skladem
  • Kód: Braun Silk Expert 5 BD 5008
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: Braun

POPIS

Braun IPL BD 5008 Silk Expert

Chcete se zbavit chloupků na dlouhou dobu, a to bezbolestně? Tak v tom případě Vám skvěle pomůže IPL epilátor Braun BD5008 Body&Face. Kromě IPL epilátoru získáte též praktický čistící kartáček na obličej, pomocí kterého odstraníte všechny nečistoty z Vaší tváře.

Intenzita IPL záblesků se sama reguluje podle toho, které místo na Vašem těle epilujete. Epilátor je totiž vybaven unikátním senzorem pleti, který pozná, zda epiluje světlou kůži v podpaží, na tříslech, anebo opálenou kůži jiných částí těla. Podle toho přizpůsobí intenzitu záblesků, aby byla epilace co nejúčinnější.
 
Žárovka s životností až několik let
Speciálně vyvinutá žárovka má životnost cca 300 000 záblesků. Výrobce uvádí, že při ošetřování velkých částí těla by výměna měla být nutná až po 6 letech používání. Braun Silk-expert vysílá záblesky pouze, když je v kontaktu s pokožkou, a tím šetří zárovku a prodlužuje její životnost.  
 
Pohodlně posouvejte epilátor po pokožce
IPL epilátor můžete pohodlně posouvat po pokožce. Tím docílíte toho, že světelný záblesk mine méně chloupků a epilace tak bude účinnější a zabere i kratší dobu.  
 
I pro citlivou pokožku
Pokud máte citlivou pokožku, nebo zkoušíte IPL epilaci poprvé, vyzkoušejte režim Sensitive. V tomto režimu IPL epilátor pracuje stejně rychle, ale intenzita světla je nižší.   
 
Rychlejší IPL epilace 
IPL epilátor Braun Silk-expert BD 5008 je speciálně vyvinut k ošetření velkých částí těla, jako jsou nohy nebo ruce. Rychlost a účinnost záblesků je cestou k rychle a dlouhodobě hladké pokožce.
 
Nepřetržitý provoz
Kvůli výkonnosti je IPL epilátor navržen pro fungování pouze s připojeným napájecím kabelem. Velkou výhodou je tak nepřetržitý provoz bez čekání na nabití přístroje.
 
Užívejte si svěží a opravdu čistou pleť
Díky stovkám mikrooscilací pracuje čisticí kartáček Braun Face 6krát účinněji než běžné ruční čištění.
Jemně obrušuje a odstraňuje odumřelé kožní buňky, obnovuje čistotu a zářivost pleti odstraněním make-upu a nečistot a podporuje omlazení pleti.  
 
Čistěte si póry každý den
Protože Braun Face je 100% voděodolný, může se jemné a důkladné čištění stát přirozenou součástí očisty při každém sprchování. Kvalitním čištěním pleti ji připravíte tak, aby lépe absorbovala pleťové krémy a mléka. Přístroj byl dermatologicky testován a je vhodný i pro citlivou pokožku.  
 
IPL epilace není vhodná pro všechny typy pokožky. Před zakoupením epilátoru si raději  ověřte, zda je pro vás IPL epilace to pravé.   
Před prvním použitím si pečlivě pročtěte návod na používání IPL epilátoru.

Specifikace:

Výrobce
Braun 
 
Vlastnosti
Barva Bílo / Zlatá 
Depilace
IPL
 
Technické parametry
Počet rychlostí
Systém napájení síťové 

Distribuce EU


OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:
Úterý 28.05.2019