Zákaznícka linka: ‎+420 311 440 747
0 ks
0 Kč

Apple AirPods (2019) White (MV7N2ZM/A)

Apple AirPods (2019) White (MV7N2ZM/A)

Cena:
3616 Kč
DMC : 4339 Kč ⓘ

  • Dostupné: skladem
  • Kód: Apple AirPods (2019) White
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: Apple

POPIS

Apple AirPods (2019) White

Nové AirPody představují úplně nové pojetí bezdrátových sluchátek. Jen je vyndáte z pouzdra hned je můžete používat s iPhonem, Apple Watch, iPadem nebo Macem.

Po jednoduchém nastavení jedním klepnutím fungují AirPody úplně kouzelně. Automaticky se zapínají a připojují. Dokonce i poznají, když je máte v uších, a pozastaví přehrávání, když je vyndáte.
 
Když chcete změnit hlasitost, přeskočit na jinou skladbu, někomu zavolat nebo vyhledat trasu, jen řekněte „Hey Siri“ a pokračujte tím, co chcete. Můžete mít v uchu jen jeden AirPod, nebo si nasadit oba. A při poslechu hudby nebo podcastů zapnete přehrávání nebo přeskočíte dopředu dvojitým klepnutím.
Image result for Apple AirPods (2019)
 
AirPody s úplně novým sluchátkovým čipem Apple H1 pomocí optických čidel a pohybových akcelerometrů poznají, kdy jsou v uších. Ať používáte oba AirPody, nebo jen jeden, čip H1 automaticky směruje zvuk tam, kam má, a aktivuje mikrofon. Další akcelerometr při volání nebo mluvení se Siri pomáhá mikrofonům metodou formování paprsku filtrovat okolní hluk a zaměřit se na váš hlas.

Specifikace:

Výrobce
Apple 
 
Vlastnosti
Konektor USB 
Typ sluchátek špunty 
Sluchátka s mikrofonem
Sluchátka pro iPhone
Výdrž až 5 hodin poslechu
Použití Siri

Distribuce EU


OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:
Úterý 27.10.2020