Zákaznícka linka: ‎+420 311 440 747
0 ks
0 Kč

HUAWEI FreeBuds 3i White

HUAWEI FreeBuds 3i White

Cena:
2100 Kč
DMC : 2520 Kč ⓘ
Množstvo:  
  


  • Dostupné: skladem
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: HUAWEI

POPIS

Huawei FreeBuds 3i

 

Jedinečné potlačení hluku

 
 

Padne nejen do uší, ale i k tvému stylu

Díky designovému tvaru ti nové HUAWEI FreeBuds 3i perfektně padnou do uší a zároveň vyšlou kvalitní zvuk hluboko až k tvým bubínkům. Doplň je pružnými silikonovými násadami, které jsou dodávány ve 4 různých velikostech pro pohodlné a bezpečné nošení. Sluchátka jsou ergonomicky tvarovaná pro maximální komfort a pohodlí.
 
 

Aktivní potlačení hluku 

HUAWEI FreeBuds 3i nabízí důkladné potlačení hluku pro nerušený hudební zážitek - HUAWEI FreeBuds 3i důkladně potlačují hluk a přináší nerušený hudební zážitek
 
 

Čisté potěšení bez hluku

HUAWEI FreeBuds 3i tvoří ideální posluchačskou atmosféru díky potlačení hluku na nejnižší úroveň 32 dB1. Poslech kvalitní hudby, napínavých filmových efektů a hlasů tvých blízkých. Užij si nerušené momenty s oblíbenou hudbou.
 
 

Buď vždy slyšet

HUAWEI FreeBuds 3i nabízí důkladné potlačení hluku pro nerušený hudební zážitek - HUAWEI FreeBuds 3i důkladně potlačují hluk a přináší nerušený hudební zážitek.
 
 

Studiová kvalita zvuku

Vysoce přesný a citlivý 10 mm dynamický reproduktor jsme citlivě vyladili tak, aby dokázal věrně přenášet každou notu. Zasloužíš si pořádný zvuk!
 
 

Snadné otevírání, okamžité párování

Když páruješ HUAWEI FreeBuds 3i poprvé, jednoduše klikni na vyskakovací okno2. Každé další párování se už provede automaticky. Užívej si svou oblíbenou hudbu okamžitě!
 
 

Klepej si do rytmu

Intuitivní ovládání HUAWEI FreeBuds 3i skvěle doplní tvou denní rutinu. Klikni dvakrát na pravé sluchátko pro přehrávání nebo změnu hudby. Klepni dvakrát na levé pro zapnutí funkce potlačení hluku. Přehrávání se zastaví, když je sundáš a obnoví, jakmile je opět nasadíš.
 
 

Prožíj celý den s hudbou

Jedno nabití nabízí až 3,5 hodiny potěšení z poslechu, nabíjecí pouzdro poskytuje až 14,5 hodiny výdrže baterie, která naplní váš den hudební radostí.
 
 
 


OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:
Čtvrtek 22.10.2020