Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621
0 ks
0 Kč

Apple iPad Mini (2019) 64GB WiFi Space Grey (MUQW2FD/A)

Apple iPad Mini (2019) 64GB WiFi Space Grey (MUQW2FD/A)

Díky velké oblíbenosti u
zákazníků (popularitě) je
tento produkt momentálně vyprodán.

Zadejte svůj email:
 
A oznámíme Vám,
když se opět naskladní.
POPIS

Apple iPad Mini (2019) 64 GB WiFi Space Grey

iPad mini je ideální společník na cesty. Je lehký a tenký, krásně padne do ruky a vejde se do každé tašky. Bude při ruce, kdykoli vás přepadne nějaký nápad. A navíc vydrží na jediné nabití až 10 hodin.

Image result for Apple iPad Mini (2019) space grey
 
Klame tělem
I když je malý, díky čipu A12 Bionic s Neural Enginem je super výkonný. Pomocí strojového učení dokáže v reálném čase rozpoznávat vzorce chování a učit se z příkladů. Díky tomuto výkonu zvládne pokročilé aplikace, vyspělou rozšířenou realitu nebo složité hry.
 
Related image
 
Nejde o velikost, ale o kvalitu 
Do displeje o velikosti 7,9” se vešlo přes 3 miliony pixelů. Vysoký jas, široký barevný rozsah a antireflexní úprava povrchu zajišťují realistické detaily a dokonalou ostrost, ať už si čtete nebo sledujete video. True Tone navíc dynamicky reaguje na světelné změny.
 
Image result for Apple iPad Mini (2019)
 
Stvořen pro zábavu
Oba fotoaparáty iPadu mini umí pořizovat krásné fotky i videa. Kromě toho je ale využijete i při volání přes FaceTime, skenování dokumentů nebo plánování přestavby bytu v rozšířené realitě. 
 
Related image
 
Zázraky se dějí
Apple Pencil je nyní dostupný i pro iPad mini. Dělejte si poznámky, čmárejte na okraje dokumentů, skicujte, plánujte, vyplňujte formuláře. Jediným perem, které není jako žádné jiné.
 
Related image
 
Dostaň z iPadu mini maximum
Plnohodnotný zážitek v kompaktní formě. To je iPad mini. S iOS je ještě lepší. Používejte více aplikací najednou, přetahujte soubory bez sekání, používejte jednoduchá Multi-Touch gesta.
Díky ohromnému množství aplikací může být iPad mini používán na milion způsobů. Užívejte si možnosti Fotek, Map, Zpráv, Mailu nebo Safari. A objevujte další v App Storu.
Na iCloudu budou všechny vaše soubory v bezpečí a stále k dispozici na všech zařízeních. Stačí si je otevřít v Souborech a pokračovat v úpravách tam, kde jste skončili.
 
Image result for Apple iPad Mini (2019)
 
Ochrana dat
iPad mini chrání všechny soubory tak, aby se k nim nikdo jiný kromě vás nedostal. Touch ID umožňuje bezpečné odemykání i placení pomocí Apple Pay. Stačí přiložit prst.
 
Snadné použití
Všechny technologie by měly být použitelné opravdu pro každého. U iPadu mini tomu tak je. Obsahuje zpřístupnění vycházející vstříc zrakovým, sluchovým, motorickým či studijním potřebám. Je tedy vhodný opravdu pro všechny.
 
Specifikace:
Operační systém 
iOS 
 
Displej
Úhlopříčka  7.9"
Rozlišení  2048 x 1536 
Typ  Retina 
 
Paměť
Velikost RAM paměti 2 GB 
Velikost paměti 64 GB 
 
Fotoaparát
Rozlišení zadního fotoaparátu 8 Mpx 
Přední fotoaparát 7 Mpx
 
Procesor
Typ procesoru Apple A12X 
 
Rozměry a hmotnost
Rozměry 203.2 x 134.8 x 6.1 mm
Hmotnost 300 g 
 
Vlastnosti
WiFi 
Bluetooth 
GPS 
Gyroskopický senzor 
 
Baterie
Typ  Li-Po
Výdrž baterie 10 hodin
 
Distribuce EU