Zákaznícka linka: ‎+420 311 440 747
0 ks
0 Kč

PHILIPS 65PUS6523

PHILIPS 65PUS6523

Cena:
13955 Kč
DMC : 16746 Kč ⓘ
Množstvo:  
  


  • Dostupné: skladem
  • Přepravní hmotnost: 24.6kg
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: PHILIPS

POPIS

Philips 65PUS6523


Štíhlá, avšak robustní konstrukce
Nový sloupkový stojan byl navržen tak, aby vytvořil pod televizorem prostor, ve kterém by se normálně nacházel standardní stojan, čímž přináší intenzivnější divácký zážitek. Je to televizor, který má sebevědomý vzhled jako z budoucnosti.

Pixel Precise Ultra HD - plynulý obraz s neuvěřitelnou hloubkou
Krása televizorů 4K Ultra HD TV spočívá v tom, že si můžete vychutnat každý detail. Technologie Pixel Precise Ultra HD Philips převede každý vstupní obrazový signál na vaší obrazovce do ultra vysokého rozlišení UHD. Vychutnejte si ostrý pohyblivý obraz a výjimečný kontrast. Objevte hlubokou černou barvu a jasnější bílou, živé barvy a přirozené tóny pokožky - pokaždé a z jakéhokoli zdroje.

Micro Dimming - inteligentní kontrast pro dynamické scény
Technologie Micro Dimming Pro optimalizuje kontrast televizoru na základě světelných podmínek v místnosti. Doplňuje ji speciální software, který analyzuje obraz v 6400 různých zónách, díky čemuž se můžete těšit na úchvatný kontrast a kvalitu obrazu a vychutnat si tak skutečně živý zážitek ze sledování ve dne i v noci.

Galerie aplikací Philips - získejte přístup ke službám Youtube, Netflix a dalším
Galerie aplikací Philips představuje širokou kolekci online aplikací, ke kterým získáte přístup ihned po připojení televizoru Smart TV k internetu. Je to tak jednoduché! Jednoduše zapněte televizor, připojte se k internetu a zažijte zcela nový svět online zábavy.

4K Ultra HD - obraz tak ostrý, až budete mít pocit, že jste jeho součástí
4K Ultra HD je čtyřnásobně vyšší rozlišení v porovnání s běžným rozlišením Full HD. Jedinečná technologie převzorkování Ultra Resolution dopomůže rozsvítit vaši obrazovku více než 8 miliony pixely. Zažijte hezčí obraz bez ohledu na původní obsah a vychutnejte si ostřejší obraz s lepší hloubkou, kontrastem, přirozeným pohybem a živými detaily. 

HDR Plus - vylepšený kontrast, barvy a ostrost
High Dynamic Range Plus přináší fascinující revoluci v domácí zábavě. Díky pokročilému výkonu zpracování si můžete vychutnat smyslový zážitek, takže si bohatý a živý obraz užijete tak, jak autor zamýšlel. Připravte se na výraznější jas, vyšší kontrast, širší barevné spektrum a lepší detaily.

Panel TV systému Saphi - přístup k oblíbeným položkám pomocí jednoho tlačítka
Systém Saphi zjednodušuje komplexní možnosti televizoru Smart TV. Vše, co teď potřebujete udělat, je zvolit tlačítko "home" (domů) na dálkovém ovladači, díky čemuž získáte přístup k srozumitelné a intuitivní nabídce, která vám rychleji umožní najít, co zrovna potřebujete.

Hluboké basy a křišťálově čisté dialogy
DTS HD optimalizuje zpracování zvuku tím, že zachovává původní zvuk. Díky tomu si můžete z reproduktorů vychutnat lepší zvuk s křišťálově čistými dialogy.
 


Rozlišení displeje 3840 x 2160
Úhlopříčka displeje 65 "
Prohnutá obrazovka NE
Barva ČERNÁ
Podpora H.265 (HEVC) ANO
Nahrání na USB - PVR NE
Operační systém SAPHI
Stav výrobku NOVÝ
Distribuce EU
 


OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:
Čtvrtek 22.10.2020

Podobný tovar