Zákaznícka linka: ‎00420 774 436 621

Ecovacs Deebot 900 White

Ecovacs Deebot 900 White

Cena:
10000 Kč
DMC : 12000 Kč ⓘ

nebo
  • Dostupné: skladem
  • Kód: Ecovacs Deebot 900 White
  • DOPRAVA ZDARMA, DORUČENÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • ZÁRUKA 24 měsíců
  • Výrobce: Ecovacs

POPIS

Ecovacs Deebot 900 White 

Díky nejnovější generaci navigační techonolige je DEEBOT 900 inteligentní robotický vysavač pro každého. Robotický vysavač je komaptibilní jak s Alexou od Amazonu, tak s Google Assistant.

DEEBOT 900 je skvělým doplněk do Vašeho Smart Home. Pomocí aplikace můžete u robota vytvářet virtuální zdi, plánovat uklid a mnoho dalšího.

DEEBOT 900 při prvním vysávání naskenuje Váš dům, díky čemuž se orientuje a může efektivně uklízet. 
 
Naskenuje mapu pro čištění
Technologie Smart Navi mapování a navigace umožňuje, aby přístroj DEEBOT 900 skenoval a mapoval celý prostor a pokryl všechny dostupné plochy. Pomocí vizuální mapy aplikace ECOVACS můžete vytvářet virtuální zdi, zvolit režimy čištění a přiřadit oblasti čištění a hledat nejlepší způsob čištění.
 
Optimalizován pro Vaše potřeby
DEEBOT 900 je extrémně všestranný, s řadou přizpůsobitelných funkcí, které lze zapnout a přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vašemu domovu, a to pro komplexnější čištění.
 
Vyměnitelný sací otvor
Metoda sání může být změněna v závislosti na vašich potřebách. Přímý přívod sání je ideální pro vlasy a zvířecí kožešiny, zatímco hlavový kartáč s helixovou konstrukcí zajišťuje hluboký dosah čištění, zejména pro koberce.
 
Mnoho režimů čištění
Zda se jedná o nečistoty, nebo drobky, DEEBOT 900 je vybaven několika způsoby čištění, které jsou zvláště vhodné pro řešení každého z těchto problémů, a můžete použít správný nástroj pro práci s přepínatelnými režimy čištění.
 
Více nezávislý
DEEBOT 900 je navržen tak, aby fungoval samostatně. Například pokud je baterie DEEBOTu nízká, vrátí se zpět do nabíjecí stanice a automaticky se nabije, pak se vrátí do oblasti, kterou opustil a pokračuje v čištění. Dá se mu také přiřadit pravidelný denní úklid. To znamená více času, abyste mohli dělat to, co máte rádi.
 
Technologie OTA 
DEEBOT 900 se může pochlubit technologií OTA (Over The Air), což znamená, že pokud budou k dispozici vylepšení operačního systému, můžete se rozhodnout aktualizovat svůj robot pomocí aplikace ECOVACS a udržovat robot vždy aktuální.
 
Tiché čištění 
Hlasité vysávání může být zvláště nepříjemné, a to jak pro vás, tak pro ostatní. DEEBOT 900 má nižší úroveň hluku než většina ostatních vakuových robotů a běžných vysavačů.

Specifikace:

Výrobce
Ecovacs 
 
Rozměry a hmotnost
Rozměry 337x337x95 mm
Hmotnost 3.5 kg
 
Vlastnosti
Hluk cca 67.5 dB
Doba nabíjení 4 h
Baterie Ni-MH 3000 mAh
Maximální doba provozu 100 min
Maximální výška prahu 1.8 cm
 
Obsah balení
Robotický vysavač DEEBOT 900
4x postraní kartáčky
2x prachový filtr
1x vyměnitelný otvor sání
1x manuál
1x set na čistění vysavače
1x dobíjecí stanice

Distribuce EU


OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME:
Úterý 17.09.2019